Gå til innhold

Trosmø?

Featured Replies

Skrevet

44 damer i Tromsø, tror aldri jeg har sett så mange før. hva er det som skjer ?

  • Svar 123
  • Visninger 25.1k
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • https://www.realescort.eu/ads/196498/mila-sexy Tok en sjans på denne dama. Anbefales på alle måter! Holdt til med en venninne på en relativt sentrumsnær lokalisasjon(ikke Vervet heldigvis).

  • Var nettopp innom Julia New, bildene er av henne men for noen kilo siden.  Trivelig dame😊

  • ⁷ Bestem deg nå da. Vil du ha massasje eller vil du pule? Massasje får du på alle thai salongene i byen. Men du får ikke pult der for det tillater de ikke. Vil du pule så må du oppsøk

Posted Images

Skrevet
  • Moderatorer
49 minutter siden, Beine skrev:

44 damer i Tromsø, tror aldri jeg har sett så mange før. hva er det som skjer ?

Ikke jeg heller. Det må være ny rekord, selv om ikke alle er i Tromsø.  En del er i Harstad og noen er andre steder. 44 er for Troms fylke. 36 av disse er i Tromsø idag. Det er mange!

Endret av Langbein

Skrevet
1 time siden, Langbein skrev:

44 er for Troms fylke.

Ja, det er mange, men noen har 2 annonser som går til samme dama.

Skrevet
  • Moderatorer
16 minutter siden, nelson2 skrev:

Ja, det er mange, men noen har 2 annonser som går til samme dama.

Ja, det har du rett i.

Natalie91 og Norske Anita f.eks. Det er samme dama.

Samme med Rebecca Latina og Clitores hot. Samme bilder og samme dame.

Likevel, mange damer i Tromsø for tiden, som gjør det vanskelig for en stakkars horekunde å velge ut den rette for å besøke og bruke pengene på.

Endret av Langbein

Skrevet
19 minutter siden, Langbein skrev:

Likevel, mange damer i Tromsø for tiden, som gjør det vanskelig for en stakkars horekunde å velge ut den rette for å besøke og bruke pengene på.

Det er et luksusproblem for deg, og det kan man ikke klage på.

Skrevet

Heldigvis mange som har skrudd av anmeldelser, og derfor diskvalifiserer seg selv (sett bort i fra en sjelden gang de har gode tilbakemeldinger her på forumet).

  • 4 weeks later...
Skrevet
På 4.10.2025 den 6.11, arvid skrev:

Noen med erfaring med sugarbabes i Tromsø? Akkurat nå er jeg nyskjerrig på HotBabe101 :)

https://sugardaters.com/us/profile/KVzkkDMDzq

Funnet ut om hun er reell?

Skrevet

WARNINIG.   WARNING

Var og besøkte olga for ca. 1 år tilbake. Etter kosestunden tok opp mobile viste frem bilder fra en tidligere kunde med familie fra hvite russland som lå på nettet .

Ved ett annet tilfele snaket hun om en kunde som er drosje sjåfør i Tromsø som er fra øyene utenfor. SYNES DETTE ER IKKE BRA

Har ikke hvert hos henne etter dette. Trur jeg ikke  skal tilbake..

Skrevet

Det er bra du advarer Darlingen, men kanskje ikke skrive akkurat hva hun sa selv? Med den bidrar jo du til at infoen spres. Uansett en viktig påminnelse om å kanskje ikke fortelle for mye til disse kvinnene.

Skrevet
  • Moderatorer
På 1.11.2025 den 9.35, Darlingen skrev:

WARNINIG.   WARNING

Var og besøkte olga for ca. 1 år tilbake. Etter kosestunden tok opp mobile viste frem bilder fra en tidligere kunde med familie fra hvite russland som lå på nettet .

Ved ett annet tilfele snaket hun om en kunde som er drosje sjåfør i Tromsø som er fra øyene utenfor. SYNES DETTE ER IKKE BRA

Har ikke hvert hos henne etter dette. Trur jeg ikke  skal tilbake..

Og hvorfor skal vi tro deg på dette? Hvis det var så viktig for deg å få sagt det, hvorfor sa du ikke det for et år siden da, etter at du hadde besøkt henne? Hvorfor måtte du vente et helt år før du forteller det?

Jeg tviler sterkt på at det du sier er sant, såpass godt kjenner jeg Olga.  Hun ville aldri gjøre noe slikt. Kanskje du ikke var fornøyd med tjenestene hennes, og at du nå ønsker å sverte henne.

Endret av Langbein

Skrevet
1 time siden, RealSamantha skrev:

Vet du hvilke eskorter som bor i Vervet i Tromsø?

 

IMG-20251105-WA0004.jpg

IMG-20251105-WA0003.jpg

IMG-20251105-WA0002.jpg

She has probably moved on by now!!  Coming to Oslo soon ?

Skrevet
13 minutter siden, LonasGahr6tøre skrev:

She has probably moved on by now!!  Coming to Oslo soon ?

The article was from yesterday. 

No ,I don't go to Oslo. Maybe Halden or Gardemoen instead of it 

Skrevet

Apropos det med Vervet så blir det jo jævlig enkelt for nabolaget å skjønne at ting skjer der når jenter tar bilder fra terasse eller vindu med utsikt mot gateplan. Om man klarer å se på nylige bilder de har tatt sånn ca hvor de bor, så er det egentlig heller ikke vanskelig å gjette at du ikke er den eneste. Jeg tenker kunder burde mentalt begynne å notere det ned som et rødt flagg, for skaper jo unødvendig risiko og sier fort noe om hvor gode de er på å være diskrete generelt. Jeg skjønner at det er en del fine utsikter på Vervet, men det blir for dumt.

 

Se heller for eksempel mot profilen til Samantha her^ Den var mye bedre. Bra bilder, men ingen som avslører bosted :)

  • 3 weeks later...
Skrevet

https://www.realescort.eu/ads/196498/mila-sexy

Tok en sjans på denne dama. Anbefales på alle måter!

Holdt til med en venninne på en relativt sentrumsnær lokalisasjon(ikke Vervet heldigvis). Svært pen og ren leilighet. God kommunikasjon på Whatsapp, virket som hun selv styrte telefonen. 

Bildene stemmer, du møter ei nydelig 28 år gammel Ukrainsk dame. Flott rumpe og nydelige store bryster. Hun kysser og gjør Owo. Svært hyggelig også, kunne fint føre en samtale på engelsk.

Hun blir en ukes tid i byen, så anbefaler et besøk! Fikk ikke sett venninna, tror de tar hensyn og holder seg unna når det er besøk. 

  • 3 months later...
Skrevet
51 minutter siden, Beine skrev:

Anbefaler Queen Landa

Men vær obs på at hun lyver om å ikke ha silikon 

Screenshot_20260302-150529.png.5b166f046f21488c3673ce5834b2824d.png

Skrevet
1 time siden, Tukleren skrev:

Men vær obs på at hun lyver om å ikke ha silikon 

Screenshot_20260302-150529.png.5b166f046f21488c3673ce5834b2824d.png

Ganske lett å se at hun har det :)

Skrevet
  • Moderatorer

Silikon er turnoff for min del.

Av en eller annen grunn blir jeg mer tiltrukket av ei dames rumpe enn hennes pupper. Silikon eller ei. Men det er en annen story.

Endret av Langbein

Skrevet
  • Moderatorer
På 25.11.2025 den 18.15, Maxfaxxx skrev:

https://www.realescort.eu/ads/196498/mila-sexy

Tok en sjans på denne dama. Anbefales på alle måter!

Holdt til med en venninne på en relativt sentrumsnær lokalisasjon(ikke Vervet heldigvis). 

Hun har deaktivert annonsen for tiden. 

Men hvorfor ikke Vervet? Jeg har truffet flere damer i leiligheter på Vervet og det har gått helt fint. Jeg har blant annet møtt Isabel Mature  på Vervet to ganger uten å ha møtt på noen problemer. Fordelen med Vervet er at det er mange leiligheter der og lett å være diskre når man går inn og ut av komplekset.

Endret av Langbein

Skrevet
4 timer siden, Beine skrev:

Ganske lett å se at hun har det

Ja men det er uakseptabelt å lyve om det på RE. Noen er sleipe og gidder ikke fylle den inn men hun gikk helt til det skrittet å sette det til "Nei".

Skrevet
31 minutter siden, Tukleren skrev:

Noen er sleipe

Noen er sleipe og lyger nesten 30 år på alderen også, poenget er at alt i annonser og omtaler må tas med ei klype salt. (moderert meg med å si nesten etter å ha lest @Tukleren sitt innlegg, og da tenker jeg på ei i området Bogstadveien, Oslo)

Endret av Nelson

Skrevet
9 minutter siden, Nelson skrev:

Noen er sleipe og lyger 30 år på alderen også

De fleste lyver på alderen men det er forventet (men ikke med 30 år). Å lyve veldig på høyden eller puppe størrelsen er idiotisk for det ser man jo når man kommer.

Å lyve om silikon er uakseptabelt, det merker man kanskje ikke før det er for sent.

De lyver om det meste når vi lar de komme unna med det, derfor sier jeg i fra. Nevn det gjerne på RE hvis noen møter henne, hun er for maskulin i ansiktet for min del.

Endret av Tukleren

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

Viktig informasjon

Vi bruker informasjonskapsler for å huske innstillingene dine og forbedre opplevelsen din på siden. Klikk på «Godta» for å samtykke. Du kan når som helst trekke tilbake samtykket eller endre innstillingene for informasjonskapsler her. Vi har plassert informasjonskapsler på enheten din for å gjøre denne nettsiden bedre. Du kan justere innstillingene, ellers antar vi at du godtar dette.

Account

Navigation

Søk

Søk

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.