Gå til innhold

Erfaringer med Therese?


Kjell86

Anbefalte innlegg

Hun hadde fått et par dårlige anmeldelser, derfor de er skrudd av. Nå har hun lagt inn telefonnummer. Tidligere var det ikke det, men at hun bare reklamerte for snap. Der svarte hunat det er så mange som tar kontakt, så hun svarer kun de som registrerer seg på en side, og betale for å chatte med henne. Kan hende hun er seriøs nå, men var ikke det da annonsen ble opprettet i hvert fall. 

Endret av NorskeSimen
5 timer siden, Yesarn skrev:

Ringte og avtalte møte med henne, hunn krevde full betaling(4000kr) 2 dager før treffet, så den sjansen tok eg ikke! Spurte henne om de gjikk fint å betale ved oppmøte, men da fikk eg ikje svar! Virker litt useriøst!

Det er bare scam, betale 4000 kr på forskudd par dager før du i det hele tatt har truffet noen. Det hadde jeg ikke gjort om det så var en jente jeg hadde truffet mange ganger. Tenk du dukker opp så er hun ikke hjemme eller at treffet overhode ikke blir hvordan dere avtalte du vil da overhode ikke få tilbake noen penger.

10 timer siden, Kjell86 skrev:

Takk for svar gutter. Hun arrangerer GB i Oslo neste helg, men samme greia. Må betale på forskudd. 10 gutter og hun tar med en venninne. 🤷🏻‍♂️ Frister, men er vel litt risky.

Var klar for å betale for dette jeg også, men så spurte jeg om bilde av henne med lapp hvor hun hadde skrevet dagens dato, eller ett eller annet for å bekrefte at det ikke var scam. Da var de siste plassene plutselig tatt. For alt i verden, det kan jo være tilfelle, men.. ja.. litt sketchy..

På 17.6.2020 den 20.26, Yesarn skrev:

Ringte og avtalte møte med henne, hunn krevde full betaling(4000kr) 2 dager før treffet, så den sjansen tok eg ikke! Spurte henne om de gjikk fint å betale ved oppmøte, men da fikk eg ikje svar! Virker litt useriøst!

Samme her. spurte om kontanter ved oppmøte var mulig.

fikk bare samme svaret om hele beløpet 2 dager i forveien.

 

Håper ikke noen har bitt på den og betalt i forveien, tenker at dette lukter svindel i lang vei....

 

da jeg kommenterte at dette lukter svindel og er ett typisk svindel forsøk so svarte "dem" med politianmeldelse på forsøk på å skaffe seg kjøpefitte...

leverte bare en laaaaang mld med latter og "good luck"

satte telefon opp til å gi automatisk svar SCAM hver gang den mottok mld fra det nummeret...

det tok faktisk to dager før dem slutta å sende svar.......(??)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Fjern formatering

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

×
×
  • Opprett ny...