Gå til innhold

Thai Østfold


Gjest Cury

Anbefalte innlegg

9 timer siden, Kaating skrev:

Hei alle grise gutter, etter å ha vært mye på denne nett siden.. og ikke hatt konto tenkte jeg og lage meg en etter å ha blitt skuffa hos dårlige massasører/eskorter..

igår var jeg hos https://www.realescort.eu/ads/181750/jasmine-99 siden bildene så lovende ut. Ho holder til i Holmengata 12 der fenix har vært tidligere… jeg dro opp til ho igår og så faktisk samma person, bare mindre blid i virkeligheten. Svære pupper hadde ho, men jeg mister jo det helt når personen føles ufin (så ut som ho akk hadde våkna) . Ho tilbudde meg sex og massasje 1 time 2800kr og avtalte kl 12 imorgen. Så kom jeg på stedet og ble avvist. Siden ho var opptatt.. så da sa jeg dra til helvette med deg og dro heller til Fredrikstad thai massasje og fikk massasje av en eldre thai-milf, så dro ho inn Nam på runke delen, det var jo himmelsk. Betalte 1500kr for fire henders runk og 30min massasje. Fikk både sett og tatt på puppene til Nam og de var helt nydelige.

Men jeg føler at alle thai damene har silikon, dem er jo harde som juling🤔 

Det høres deilig ut. Som massageenjoyer skriver så var Nam veldig tilbaketrukket tidligere.

Måtte du betale ekstra for å se og klå?

  • Like 1

@karlen1000 Jeg syns ho virker sjenert, ho ville heller ikke bli kjæresten min🤣. Før så pleide jeg å si  «Hvis jeg får se og klå, så kan vi ta hj» med alle der inne. (Liker å dra ditt) nå har jeg bare begynt og gå rett på sak etter å ha blitt godt skjent med dem. Som tidligere sakt, 500kr for halv time massasje med hu eldre. 1000kr for å bli runka av begge samtidig mens jeg lekte med nydelige puppene til Nam. 
Nam er så litta, men ho gjør sp hardhendt massasje.

@Massageenjoyerdet tror jeg ikke, skulle gjerne gjort det selv.

  • Like 1
1 time siden, Kaating skrev:

her lukter det ugler i mosen, det ene bildet nederst til venstre har «instagram tag» 
https://www.realescort.eu/ads/187401/happy-massage

men på telefon høres ho veldig søt ut.. vet ikke om jeg orker å ta sjansen for å brått måtte snu i døra🥱

IMG_6681.png

Hvor galt kan det nå gå?

1200 for 45 minutter eller 1500 for 60 minutter.

Jeg ville testet ut denne om jeg var deg. Som du skrev, du kan snu i døra med god samvittighet om ikke bildene er i nærheten av det du møter.

Møt opp med lave forventninger så skal du se du blir positivt overrasket.

High reward, low risk!

Du har allerede snakket med henne. Styr unna hvis det blir snakk om forhåndsbetaling.

Lykke til!

Ikke glem å skrive litt her om du tar et besøk :-) 

Endret av SolanGundersen
  • Like 6

@SolanGundersen jeg gjorde som du sa.. feit inder som åpna døra så snudde jeg rett etter.

p.s disse holder til i samme adresse

https://www.realescort.eu/ads/187296/eva-gfe

https://www.realescort.eu/ads/187210/sofiagfe

Oppdatering, Nå har jeg ringt rundt og hørt om flere og de fleste sitter i adressen H3. så styr unna å dra ditt.

Endret av Kaating
  • Like 1
  • Thanks 4
18 minutter siden, Kaating skrev:

@SolanGundersen jeg gjorde som du sa.. feit inder som åpna døra så snudde jeg rett etter.

p.s disse holder til i samme adresse

https://www.realescort.eu/ads/187296/eva-gfe

https://www.realescort.eu/ads/187210/sofiagfe

Oppdatering, Nå har jeg ringt rundt og hørt om flere og de fleste sitter i adressen H3. så styr unna å dra ditt.

Kudos til deg!!!

Takker for at du tok utfordringen og at du testet ut dette.

Det vil hjelpe oss alle til å unngå dårlige opplevelser.

Du fikk også sjekket ut at magefølelsen din er på plass.

Takker for at du deler!

 

  • Like 3
  • Thanks 1

Ser at https://www.realescort.eu/ads/183991/tina11 er ute med falske bilder igjen. Var innom på lørdag etter snakket med ho på melding, ho påstod att hun kun hadde jobbet der noen ganger. Når kommer dit så er det hun som driver som er der og datteren ligger på sofaen i resepsjonen. Og man merker at ho latet som hun ikke kjente meg. Att det ikke kan bli opprydding på RE 

  • Like 3

Det kan vel umulig gi mer kunder? 🤷‍♂️ Folk får forventninger om superbabe, og møter ei sliten kjærring på nærmere 60.

Og attpåtil er det null service. Det er mas om at «du må komme nååååå, bli ferdig», enten man har betalt for en halvtime eller en time. Mas etter et halvminutt. Har jeg hørt, fra en kompis. 😉

  • Like 4
  • Haha 1
3 timer siden, letende skrev:

Ser at https://www.realescort.eu/ads/183991/tina11 er ute med falske bilder igjen. Var innom på lørdag etter snakket med ho på melding, ho påstod att hun kun hadde jobbet der noen ganger. Når kommer dit så er det hun som driver som er der og datteren ligger på sofaen i resepsjonen. Og man merker at ho latet som hun ikke kjente meg. Att det ikke kan bli opprydding på RE 

Takk for advarselen. Hvor i Sarp er det ?Så kipt å gå på nok en slik smell 🤮

  • Like 3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Fjern formatering

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

×
×
  • Opprett ny...