Gå til innhold

Kate (Polen)?

Featured Replies

Skrevet

Det finnes en Kate fra Polen (tror jeg) som har holdt mye til i Køben. Mange gode anmeldelser derfra, men noen oppdaterte her fra berget..?

https://www.realescort.eu/ads/140291/kate

Skrevet

Kate har vært i Oslo mange ganger. Har vært på besøk 2x og skal tilbake ved anledning. 

Flott elegant dame, dog så var det 2år siden siste besøk. Men forventer at hun ikke har forandret seg

Skrevet

Ca hvor gammel er hun ?

Skrevet
5 timer siden, Okay skrev:

Ca hvor gammel er hun ?

Jeg er elendig til tippe alder. Så med forbehold i alle retninger...

Vil tippe 30-35år

Skrevet

ganske oppskrytt dame, mest fordi hun er så proff med alt, FF er bare tull, samme med dt om man har noe over gjennomsnitt.

 

  • 5 months later...
Skrevet
På 11.1.2024 den 22.15, Gaggball skrev:

Jeg er elendig til tippe alder. Så med forbehold i alle retninger...

Vil tippe 30-35år

Ja Gaggball, du er elendig på å tippe alder! Grunnen til at jeg dro på besøk til henne var ditt anslag på alder. Hadde nok ikke dratt på besøk om du hadde vært flinkere. Du må nok justere siktet opp minst ti knepp på gjetometeret ditt for å komme i nærheten. Når det er sagt, fy f… for ei dame! Rå som få og med på det meste, angrer ikke et sekund på at jeg dro på besøk!

 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

Viktig informasjon

Vi bruker informasjonskapsler for å huske innstillingene dine og forbedre opplevelsen din på siden. Klikk på «Godta» for å samtykke. Du kan når som helst trekke tilbake samtykket eller endre innstillingene for informasjonskapsler her. Vi har plassert informasjonskapsler på enheten din for å gjøre denne nettsiden bedre. Du kan justere innstillingene, ellers antar vi at du godtar dette.

Account

Navigation

Søk

Søk

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.