Gå til innhold

Erotisk massage anbefalinger


benny49

Anbefalte innlegg

3 timer siden, Hans xxx skrev:

Det er hun på bildene. Utrolig sexy da hun var oljet inn. Petit! veldig bra håndarbeid 

litt distansert. 

Er så merkelig. Man ser jo nettopp det i bildene. Fin fasade og gjør alt riktig, men er som om blikket ser gjennom deg, og ikke til deg. Magefølelsen er jaggu meg sterk, ass!

Når det finnes så mange gode der ute så holder det ikke bare med teknikk. For meg kan godt teknikken være dårligere så lenge innlevelsen er der. Da slår de nesten alltid de med god teknikk. En med innlevelse klarer å ta til seg tegn, kommentarer og hint, mens sånne som henne bare lever i sin egen greie.

Jaja ... her sitter jeg og babler.

21 timer siden, Griffelen skrev:

Elisabeth er den eneste hos Diamond jeg ikke har besøkt. Hun er her nå. Noen som kan si noe om henne. Ser at hun ikke er 21 år akkurat (som jeg er helt happy med), men det er personlighet og sjarm jeg er ute etter.

Var min favoritt der, ikke like flink på avslutningen med henda som hun med rødlig hår. Men betydelig bedra B2b. Stund siden sist, men da var sutring på pattene og fingring på henne inkludert i B2b. Litt mer leken enn flere av de andre som jeg synes har vært litt mekaniske.

 

så kort oppsummert. Ikke like flink til å massere eller avsluttende, men gir mer av seg selv og mer åpen for berøring.

1 time siden, Anders33 skrev:

Var min favoritt der, ikke like flink på avslutningen med henda som hun med rødlig hår. Men betydelig bedra B2b. Stund siden sist, men da var sutring på pattene og fingring på henne inkludert i B2b. Litt mer leken enn flere av de andre som jeg synes har vært litt mekaniske.

 

så kort oppsummert. Ikke like flink til å massere eller avsluttende, men gir mer av seg selv og mer åpen for berøring.

Takk for svar. Hvor gammel kan hun være? 

18 timer siden, Anders33 skrev:

Dårlig på alder, men 40-45 kanskje litt eldre. Ser det best i ansiktet, overraskende fast i fisken. Muggene er store og naturlige

Jeg vil også si hun er mellom 40 og 45. Vil ikke si at brystene hennes er store, heller nesten store (og naturlige). Har kun møtt henne én gang selv, men det som skjedde forblir mellom oss. Men jeg kan nevne at vi fikk en skikkelig connection og jeg tror hun likte godt å ha meg på besøk. Jeg bare fleiper, så klart. Det var en helt ok opplevelse. Hyggelig dame. Det ble ikke noe berøring på meg, men mulig hun gir meg klarsignal om berøring om jeg besøker henne igjen, hvem vet. Også viktig for meg er at hun bor alene og at det er helt ok beliggenhet.

Endret av mhm
  • Like 1
På 29.7.2024 den 14.03, Obelix skrev:

Besøkte https://www.realescort.eu/ads/172225/tropical idag, beste mest seriøse erotiske massasje i Oslo, så ønsker du erotisk massasje kan hun kan anbefales, hun blir i Oslo kun 2 uker, 

Syns ikke hun liknet helt på bildene. Hadde tatoveringer, som ikke er tilfellet på bildene... men søt uansett..

  • Thanks 1
3 timer siden, mhm skrev:

Hvordan var det?

Min erfaring med Elisabeth var dårlig. Hun var dårligste av de jeg har vært hos på Diamond på massasje. Hun var mye mer direkte og "på" mtp å ta på henne osv, så hvis man liker det så er jo det et pluss. Jeg foretrekker faktisk alle de andre Diamond har over henne, og hun er den eneste jeg unngår hvis jeg vil bruke dem.

Men som nevnt, hvis du liker direkte damer som fokuserer mer på ekstratingene enn massasjen og en bra lingam, så kan hun være et valg. Hun rødhårede er soleklar nr1.

  • Thanks 1
På 28.10.2024 den 10.38, Nikki skrev:

Noen erfaringer med Julia fra Secret Island of Tantra?

Ja, jeg besøkte henne nylig. Dette er ei søt, sexy og petit jente fra Ukraina. Hun var svært intim og gav en god massasje. Et lite minus for dårlig engelsk, men hun kan absolutt anbefales. 

  • Like 3
1 time siden, Kennkarl skrev:

Noen som har vært hos yaya i Sandvika?

https://www.realescort.eu/ads/162605/yaya30

Ja, men da var det under et annet nick/navn.  Brukbar massasje den gangen jeg var der. Standard priser på HJ for de som liker sånt. 
Om bildene er av henne, tja, kanskje,

  • Like 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Fjern formatering

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

×
×
  • Opprett ny...