Gå til innhold

Stor clitoris?

Featured Replies

Skrevet

Noen som kan tipse om en dame med stor clitoris og er i byen nå? Raicca er top notch, men hun er ikke her nå, og det er alltid gøy at teste noe nytt!

Skrevet

Stor clitoris er gøy! Kjempestor clitoris er kjempegøy 👅

Skrevet

Aurora har ei stor fitte med store lipper og stor klitt. Overraskende stram og deilig.  Myk i bena, så det ble litt av et syn! Stor rumpe også, men slappe pupper. 
https://www.realescort.eu/ads/154242/aurora-salvaje

  • 2 months later...
Skrevet
  • Forfatter
På 7.5.2023 den 14.31, James B skrev:

Aurora har ei stor fitte med store lipper og stor klitt. Overraskende stram og deilig.  Myk i bena, så det ble litt av et syn! Stor rumpe også, men slappe pupper. 
https://www.realescort.eu/ads/154242/aurora-salvaje

Takk for tips, dessverre ser det ut som at hon er litt i overkant lubben fo rmin smak :(.

  • 4 weeks later...
Skrevet

Noen som har tidl kontakt i go til raicca ?

  • 10 months later...
Skrevet

Noen som vet om Raicca tilbyr mer type mistress/domina-sessions? (Fremgår ikke av profilen) Sendte en mld men har ikke fått svar!

Skrevet

Hun tar hvertfall en heftig pris. Fikk svar tidligere ikveld

1/2h = 3500,-

1h = 6000,-

 

Skrevet

^^^ Det er jo det samme, rent biologisk.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

Viktig informasjon

Vi bruker informasjonskapsler for å huske innstillingene dine og forbedre opplevelsen din på siden. Klikk på «Godta» for å samtykke. Du kan når som helst trekke tilbake samtykket eller endre innstillingene for informasjonskapsler her. Vi har plassert informasjonskapsler på enheten din for å gjøre denne nettsiden bedre. Du kan justere innstillingene, ellers antar vi at du godtar dette.

Account

Navigation

Søk

Søk

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.