Gå til innhold

Thaimassasje


Steinmann

Anbefalte innlegg

3 timer siden, Scheidegg skrev:

Noen som har erfaringer herfra?

https://www.realescort.eu/ads/171933/lamdan

Besøkte hun på forsommeren når hun holdt til på Jessheim en liten periode. Skal ikke skrive om detaljer men noen negative opplevelser glemmer man aldri. ER en grunn for at hun har deaktivert anmeldelser. Her er det meget stor risk for nedtur.

Endret av Mekkern
  • Like 2
  • Thanks 1
19 timer siden, Scheidegg skrev:

Har nesten kuttet ut Thai. Det er ripoff så det holder. 

Ja dessverre. Prisene har økt mye, de tester betalingsviljen våres. Derfor er det viktig at alle helst pruter på prisen. Min erfaring er at man får ikke noe bedre oppførsel hos thaiene selv om man betaler høy pris. Der kommer dagsform, kjemien og om de liker deg inn. Mange thaier er blitt ganske arrogante, særlig de som har vært lenge i gamet og har blitt utbrent. 

De med best service er ofte de som kommer fra sverige og har annen jobb der, og som bare skal tjene litt ekstra en periode, og som synes jobben de gjør her i norge er morsom og givende. Synes de også er ganske kåte av seg. Har du en fast thai dame du besøker ofte, ta vare på henne. Det er få gullkorn for tiden. 

  • Like 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Fjern formatering

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

×
×
  • Opprett ny...