Gå til innhold

Natalia N

Featured Replies

Skrevet

Er det noen som har erfaringer med Natalia N, fra RE?

Skrevet

Nei men en kompis har😉

Er vist italiensk? Deilig kropp, trang mus, ganske bra BJ og for så vidt ei fin dame. Litt kjedelig etter hans smak, var ikke så interessert å bli hammra sikkelig i doggy slik kompisen liker. Nå er han større en gjennomsnittet, kan ha litt å si. Betalte for en time fikk bare ca 45 min. Kommer nok ikke til å dra tilbake.

  • 1 year later...
Skrevet

Hun er italiensk. Digg kropp, ordentlig veltrent. Fine og gode silikonpupper. Er veldig kjemiavhengig. Ene gangen kan hun være din beste kjæreste og andre gangen er hun kald og kjedelig. Men hun forsøker så godt hun kan. Jeg har besøkt henne flere ganger, men vil ikke dra tilbake igjen. 

Skrevet

Har også besøkt henne. Meget bra blowjob. 

Men som jeg skrev i anmeldelsen. Hvorfor skal hun holde en hånd på/rundt pikken når jeg knuller henne. Det var bare forstyrrende. 

Skrevet

Hun gjør d for å bli fortest mulig ferdig...

Skrevet
11 timer siden, LoveOWO skrev:

Har også besøkt henne. Meget bra blowjob. 

Men som jeg skrev i anmeldelsen. Hvorfor skal hun holde en hånd på/rundt pikken når jeg knuller henne. Det var bare forstyrrende. 

For å sjekke om kondomen er på, dessverre mange løkhoder som tar av.

Skrevet

Muligens i doggy, men da er hånden borte...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

Viktig informasjon

Vi bruker informasjonskapsler for å huske innstillingene dine og forbedre opplevelsen din på siden. Klikk på «Godta» for å samtykke. Du kan når som helst trekke tilbake samtykket eller endre innstillingene for informasjonskapsler her. Vi har plassert informasjonskapsler på enheten din for å gjøre denne nettsiden bedre. Du kan justere innstillingene, ellers antar vi at du godtar dette.

Account

Navigation

Søk

Søk

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.