Skrevet Desember 16, 2021 4 år Hei! Jeg kjøpte nylig en sex dukke fra Realdolls (tror jeg) i silikone til 11 000 kroner. Jeg har ikke brukt den, siden syntes det ble litt for rart. Hvordan i huleste skal jeg kvitte meg med den? Jeg kan jo ikke kaste den i søppelkontainerer, og jeg har ikke bil eller. Vekten er 20-30 kg. Jeg kan heller ikke legge den ut på Finn.no til salgs, pga sexkjøp etc. Hva gjør jeg? Den heter "Sex Doll Torso Plump Butt".
Skrevet Desember 18, 2021 4 år Hørt om parteringsdrap? Kanskje ikke så vanlig på sex-dukke men.... så tar du del for del i plastavfallet. Resirkulert og miljøvennlig ;)
Skrevet Desember 25, 2021 4 år Jeg har litt det samme problemet med et stort antall pornofilmer på DVD som jeg har lagret på loftet Kan jo ikke akkurat legge de ut på Finn.no heller…😅
Skrevet Januar 18, 2022 4 år Litt på siden, men hvordan fikk du importert den? Trodde tollvesnet stopper slike, eller er det bare naturtro dukker som ser ut som mindreåringe som stoppes?
Skrevet Januar 19, 2022 4 år På 18.1.2022 den 15.23, MisterZ skrev: Litt på siden, men hvordan fikk du importert den? Trodde tollvesnet stopper slike, eller er det bare naturtro dukker som ser ut som mindreåringe som stoppes? Det er lov å importere dukker og sexleketøy, så det er ikke noe problem... du må bare betale norsk moms. Det som ikke er lov er dukker som ser ut som mindreårige ref. straffeloven §311
Skrevet Februar 16, 2022 4 år Det skulle ikke være den som har dukket opp i England? Makabert funn i strandkanten: - Hodeløst «lik» var sexdokke (dagbladet.no)
Skrevet Juli 5, 2024 1 år Jeg hadde en dukke en gang. Full size, kjempetung å drasse rundt med. Dummeste kjøpet jeg noengang har gjort. Klarte faktisk å selge den. Annonserte ikke på finn, men np.
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.