Gå til innhold
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Noresk.com

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Selge sex til damer [erfaringer?]

Featured Replies

Skrevet

Hei alle sammen,

Jeg lurer på om det finnes noen her som har prøvd å selge sex til damer? Ser at det er et par menn som har annonse i Real Escort, men finnes det faktisk damer som søker sex gjennom RE eller andre lignende steder? Jeg bor i Oslo.

Skrevet

Vil tro det, men du må nok belage deg på eldgamle skrukketroll eller så stygge damer som lukter så stygt att det svir i øya og evt handikappede(noe som kanskje ikke trenger å være så ille)

Skrevet
1 minutt siden, Mint skrev:

Vil tro det, men du må nok belage deg på eldgamle skrukketroll eller så stygge damer som lukter så stygt att det svir i øya og evt handikappede(noe som kanskje ikke trenger å være så ille)

Har hatt skikkelig lyst til å prøve meg jeg også men virker ikke som det er noe å hente av det.. 

ser også at noen av mennene som hsr annonsert på RE har fått falske annneldelser for å kanskje møte noen damer! 
 

Skrevet

Jeg tror ikke det er et marked for det. Har du Calvin Klein modellkropp og toppliste kjendis utseende så kanskje noen kunder i året, men de fleste henvendelsene blir nok fra homofile og biseksuelle menn. 

Mitt inntrykk er at de få damene som kjøper sex gjør det sammen med en mann på mannens initiativ og leier inn dame for trekant. 

Endret av Gjest

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

Account

Navigation

Søk

Søk

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.