Gå til innhold

Haugesund Thai Massasje


Gjest

Anbefalte innlegg

5 timer siden, Fotomadness skrev:

Ingen? Jeg er litt lei av å ta en for laget.. 

anyone? 

Mulig du tar en for laget, men da skulle jeg ønske at du skrev om det her på forumet slik at det kunne hjulpet oss andre.

Stort sett består dine 35 innlegg av spørsmål om et eller annet.

 

  • Like 3
  • Haha 1
Lenke til kommentar
40 minutter siden, Fotomadness skrev:

Godt poeng☺️ Mye har vært delt på pm. Sorry. 

Hvis du har god kjennskap til de i regionen så gjerne kom med kort info, aller helst i tråden eller generelt på forumen, men kan også ta på pm viss du foretrekker det. 

  • Thanks 1
Lenke til kommentar

Hva er greia med å ta alt en deler på pm? Idioti spør du meg 😛 Forutsetningen for at dette forumet skal ha en funksjon er at vi deler erfaringer. De som selv deler får kanskje en ekstra pm i ny og ne. De som kun spør og aldri deler anbefaler jeg samtlige å ignorere. Det er ikke å "ta en for laget" hvis du ikke forteller laget om det du har tatt. Det ville jeg heller kalt en mislykka egotripp.

  • Like 4
  • Thanks 1
Lenke til kommentar

https://www.realescort.eu/ads/185624/maya2

Impulsbesøk her idag. 1 time massasje + en deilig hj massasje til slutt. Varte vel egentlig 45 min, men det var ok mtp prisen. 800 + 400 (prutet fra 700)

Massasjen var grundig og hard (som jeg bad om), men har vel hatt bedre massasje også. 

Alt i alt en ok opplevelse, sku gjerne vært varmere i rommet, men fikk tilbud om dusj før og etter. 

Svært vennlig og hyggelig dame, ingenting mas om penger eller annen teit oppførsel. 

 

  • Like 3
  • Thanks 3
Lenke til kommentar
13 timer siden, Vestlendingen skrev:

På jakt etter å prøve noe nytt og lurer derfor på om noen har kjennskap til disse:

lisa@love https://www.realescort.eu/ads/177549/lisa-love

Frida: https://www.realescort.eu/ads/187434/frida

amy-lovly:

https://www.realescort.eu/ads/177306/amy-lovly

Er dette gamle travere i ny forkleding? Isåfall, hvem er de?

Tar gjerne imot tips om salonger eller damer som er bra.

Hei, 

Lisa-Love er iallefall bare elendighet.. vurderte å gå etter 10 minutter... 

Amy-Lovly hadde profil med navn Jenny før. Litt usikker der. 
 

 

 

  • Like 1
  • Thanks 2
Lenke til kommentar
På 30.4.2025 den 11.15, Fotomadness skrev:

Ingen? Jeg er litt lei av å ta en for laget.. 

anyone? 

Jeg tok sjansen faktisk 🤣 meget bra massasje. Betalte for 45min og var der 1 time inkl alt. Flott og bra kropp.

  • Like 1
Lenke til kommentar
  • 2 weeks later...

Jiji99 på RE, tror det er samme dame som hadde profilnavn Nene88 tidligere.

Bra erfaring med Nene, verdt er forsøk for de som liker å prøve nytt og ikke vært hos ho enda.

Endret av Vestlendingen
  • Like 1
Lenke til kommentar
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
25 minutter siden, Undrende skrev:

Sjekka tlf nummer på 1881. Og dama som kom opp ligna ikke helt på ho her. Men, kan selvsagt være en topp opplevelse selv med litt bildejuks 😃

Nå jeg søker på tlf i mine kontakter så kommer hun opp som Jenny 3500 full pakke💸💸. Jeg har ikke vært der🙂↔️

  • Thanks 1
Lenke til kommentar
8 minutter siden, Snusen skrev:

Nå jeg søker på tlf i mine kontakter så kommer hun opp som Jenny 3500 full pakke💸💸. Jeg har ikke vært der🙂↔️

Det var i overkant dersom bildet stemmer. Jeg sjekka opp navnet på Facebook og det var kanskje ikke en jeg ville betalt 3500 for. 

Lenke til kommentar

Mange av jentene/damene skifter profil oftere enn de vasker høna, og det er viktig å holde tunga beint i munnen. (Spesielt før den stikkes andre steder) Selv med relativt liten erfaring med gledespiker har jeg lært meg å se etter kjennetegn som føflekker, smykker, negler og ikke minst tatoveringer. Det er ikke få ganger jeg har tenkt at "der er det en ny godbit, bare for å se at det som fremstår som ny og upløyd mark er en gammel kjenning man gjerne vil unngå. Det finnes dessuten flere muligheter for å sjekke mobilnummer. Det kommer gjerne opp navn både på diverse søkemotorer for slikt, og ikke minst hvis det er mulig å betale digitalt.

Hvis noen har kunnskap om veldig unge eller veldig gammel dame som er god på massasje men som kan lokkes til å ta imot både foran og bak tar jeg gjerne imot tips.Alder ingen hindring (20 til 70), helst sør for Trondheim. Det er for mye på bucket-listen til å legge inn årene enda. Jeg hadde sett meg ut noen voksne og sikkert brukte damer jeg tenkte å teste, men det ser ut som de har samlet bena for fort. Ingen pupper for store, intet hull for trangt. 

  • Like 3
Lenke til kommentar

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Fjern formatering

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

×
×
  • Opprett ny...