Gå til innhold

Stem: Hvor bør damene komme fra og hvilken alder foretrekker du

Stem: Hvilken alder skal damene ha og hvorfra skal de komme? Velg det som du FORETREKKER, -- vet at om nøden er stor, så går det meste for de fleste, det stemmer vi ikke over her. 37 stemmer

  1. 1. Hvilken alder foretrekker du

    • 50 og over
      10%
      5
    • 40 til 50
      18%
      9
    • 30 til 40
      22%
      11
    • 20 til 30
      41%
      20
    • Skiter i det, bare det er damer
      6%
      3
  2. 2. Hvor fra bør de komme, sånn grovt sett

    • Thai
      11%
      11
    • Asia forøvrig
      9%
      9
    • Latin amerika
      7%
      7
    • Latin europa
      4%
      4
    • Østeuropa
      21%
      21
    • Vesteuropa forøvrig
      9%
      9
    • Norge
      11%
      11
    • Skandinavia forøvrig
      8%
      8
    • Afrika
      6%
      6
    • Australia og Stillehavet
      2%
      2
    • Island
      3%
      3
    • Skiter i det, bare det er damer
      5%
      5

Vennligst logg inn eller registrer deg for å stemme i meningsmålingen.

Featured Replies

Skrevet

Hadde vært moro å se hvor preferansene ligger. På RE er det ca 75% damer, 25% klinikker, 10% thai, 25% latinaer, 5% TV&TS. Men hva vil folk egentlig ha?

Skrevet

Ser ut som det er populært med unge latinas ja.. sjokk 😅

Skrevet
7 minutter siden, Lillemann1 skrev:

Ser ut som det er populært med unge latinas ja.. sjokk 😅

Jeg tror årsakene er dypere; vi påvirkes utenfra og vil bli sett med den "pene" dama, få likes osv, men man ønsker seg i sengehalmen og et billig knull med en formfull latina med rompe, hofter og pupper.

Skrevet
26 minutter siden, Nelson skrev:

Jeg tror årsakene er dypere; vi påvirkes utenfra og vil bli sett med den "pene" dama, få likes osv, men man ønsker seg i sengehalmen og et billig knull med en formfull latina med rompe, hofter og pupper.

Den skjønte jeg ikke helt. Er ikke den formfulle latinaen også hun som som folk snur seg etter? Jeg har en periode datet en av de unge latinaene om pleier gå runden her i Norge, og det er helt vilt å se hvordan folk reagerer når de ser henne 😅 Knuller som en kanin 🐇

Skrevet
2 minutter siden, Lillemann1 skrev:

Er ikke den formfulle latinaen også hun som som folk snur seg etter?

Jovisst, men ikke alle som vil vedkjenne seg det.

Skrevet
  • Forfatter

Interesant nok så er ca 10% av damene på RE thai'er, som stemmer med % her. Samme med Latinas, ca 25% på RE. Så tilbud/etterspørsel ser ikke så værst balansert ut. Foreløpig.

Skitt, jeg skrev jo det øverst, - geriatrisk avdeling, her kommer jeg.

Endret av LongJohn

Skrevet

Nær 50% vil ha jenter i 20 åra.. Jeg synes mesteparten som bidrar her inne snakker om gamle thai damer 😅 Ikke at det har noe å si for statistikken, men allikevel et interessant datapunkt.

Skrevet
  • Forfatter

Yes, og jeg er en av dem. Så må kanskje holde mer kjeft da.

Eller så er det bare det at vi gamlinger har enten pensjon eller uføretrygd eller redusert stilling eller noe sånt - og nok med tid til å sludre her, mens rognposen fyller seg opp igjen, og de unge de sliter i gravemaskinen for å tjene penger til sykehusa våre, og kan løpe å tømme seg 2.3 ganger om dagen, så de har jo ikke tid til å skrive noe her.

Skrevet

tipper ca. 99% egentlig foretrekker å knulle stramme 20-åringer, inkludert de som stemte "50 og over", men at mange har opplevd at de 70 år gamle thaiene er greiere med dem, så de tar til takke med det. greit nok det men ikke fortell meg at dere faktisk foretrekker det der, estetisk sett. hvor mange av dere samme driver og napper løken til sliten thai istedet for tenåringer på pornhub, der det ikke har noe å si om dama liker dere eller ikke?

Skrevet

Jeg begynte med dette utelukkende for å leve ut fantasier, og det er fortsatt derfor jeg er i gamet. Ikke for å ta til takke med en 60 år gammel sliten thai som tillater alt fordi hun må. Dette kan jeg lett fikse selv. De damene jeg ser etter finner du helt seriøst ikke på gata i Norge, ytterst sjeldent hvertfall etter min mening.

Skrevet

Enig med @Lillemann1 her. Styrer uansett unna Colombia damene. Mange av de er megasexy, men leser mye om dårlige opplevelser (mange i en leilighet, møter ikke den man har bestilt, uhygienisk, etc.). Selv har jeg i en lengre periode ønsket å møte yngre mørke damer. Dessverre ikke så mange av dem i Norge.

Skrevet
5 minutter siden, Ville Erik skrev:

Enig med @Lillemann1 her. Styrer uansett unna Colombia damene. Mange av de er megasexy, men leser mye om dårlige opplevelser (mange i en leilighet, møter ikke den man har bestilt, uhygienisk, etc.). Selv har jeg i en lengre periode ønsket å møte yngre mørke damer. Dessverre ikke så mange av dem i Norge.

Min erfaring er at en må gjøre grundig research, og her har jeg etter hvert blitt ganske god. Dessverre bor jeg i en by hvor det stort sett bare kommer jenter som kommer i en klynge med 1200,- for 30 min og tror owo betyr oral with condom. I et svakt øyeblikk etter å ha kommunisert litt på WhatsApp og vært veldig tydelig på hva jeg forventer har jeg noen ganger latt meg lure allikevel, og har vel utelukkende gått på smeller med disse.

Hun jeg endte opp med å date må være det beste treffet jeg også har hatt. Superdeilig paisa på 23 med former herfra til månen. Hun er en av de som får deg til å føle deg som kongen på haugen, og tilsynelatende liker det hun gjør men vet nå at dette ikke på noen måte er tilfellet uansett hvor mye en skulle tro det. Men man betaler for opplevelsen og det har hun forstått.

Skrevet

I have you covered:

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

Viktig informasjon

Vi bruker informasjonskapsler for å huske innstillingene dine og forbedre opplevelsen din på siden. Klikk på «Godta» for å samtykke. Du kan når som helst trekke tilbake samtykket eller endre innstillingene for informasjonskapsler her. Vi har plassert informasjonskapsler på enheten din for å gjøre denne nettsiden bedre. Du kan justere innstillingene, ellers antar vi at du godtar dette.

Account

Navigation

Søk

Søk

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.