Gå til innhold

Vestlandet

Featured Replies

Skrevet

Ingen erfaring med noen av de. Men ingen anmeldelser og en har avslått. Kan være gullfunn eller risky business. Venter på din rapport.

Skrevet

Lukter risky colombiansk reir og "owo with condom" spør du meg.

Skrevet

ikke besøkt noen av de, men de er alle colombia med +57 nr, 1200 for halvtimen, store bokstaver i navnet, generelt dårlig erfaring med det opplegget. ser også at 70% av de som har ligget ute en stund slår av anmeldelser.

Skrevet
  • Forfatter

Takker for svar, med andre ord ikke verdt og bruke tid å penger på

Skrevet
  • Moderatorer

I tillegg kan alle kun kontaktes på WhatsApp. Selv om jeg har stor sans for latinadamer, så lukter det traficking lang veg. Bare å holde seg unna.

Skrevet
2 timer siden, Langbein skrev:

I tillegg kan alle kun kontaktes på WhatsApp

I hvor mange år skal du stritte imot? Jeg synes det er litt komisk...

Skrevet
3 timer siden, Langbein skrev:

I tillegg kan alle kun kontaktes på WhatsApp. Selv om jeg har stor sans for latinadamer, så lukter det traficking lang veg. Bare å holde seg unna.

Ja dette er ikke et rødt flagg, et rødt flagg er om de kun har telefon nummer uten WhatsApp spør du meg. Join the Dark side Langbein

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

Viktig informasjon

Vi bruker informasjonskapsler for å huske innstillingene dine og forbedre opplevelsen din på siden. Klikk på «Godta» for å samtykke. Du kan når som helst trekke tilbake samtykket eller endre innstillingene for informasjonskapsler her. Vi har plassert informasjonskapsler på enheten din for å gjøre denne nettsiden bedre. Du kan justere innstillingene, ellers antar vi at du godtar dette.

Account

Navigation

Søk

Søk

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.