Gå til innhold

Som - BB Cp Dame kommer

Featured Replies

Skrevet

Det er ikke alltid at rykter medfører riktighet. tror ikke hun gjør BB 100% konsekvent, og for de som vil ha petite damer, så kan det nevnes at hun er mere enn bare litt chubby.

Skrevet

Dette er en fast reisende med flere navn.

Skrevet

Takk til @Nelson for at du påpekte mitt rotete innlegg ovenfor.

Jeg mente å referere til Miamin/Bimmi/Bimmie osv. som har andre navn.

Som (også kjent som Somtida) er selvfølgelig en annen kvinne, og Jan har rett i at hun er en veldig god knulle (jeg hadde henne i Oslo for en stund siden).

Nå skal jeg gå og drikke en liter kaffe.

Skrevet
  • Forfatter
7 timer siden, Nelson skrev:

Det er ikke alltid at rykter medfører riktighet. tror ikke hun gjør BB 100% konsekvent, og for de som vil ha petite damer, så kan det nevnes at hun er mere enn bare litt chubby.

Det er vel så at har en fått BB en gang av ei dame så er hun ikke så raus med alle. Det er det kun noen få som er. Min yndlingsdame sin størrelse er nok ei på 165, spinkel og flat mage, vepsefasong heter det vel, som veier 50 til 55 kilo med faste B til C pupper, men det er utrolig mange som liker å ha en del å ta i. Jeg sier ikke nei takk om hun har litt store ballonger, ekte sådan. Langt hår selvklart, bølgete gjerne rødt og med fregner og nøttebrune øyne. Så der taper alle thai men sier ikke nei takk til dem.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

Viktig informasjon

Vi bruker informasjonskapsler for å huske innstillingene dine og forbedre opplevelsen din på siden. Klikk på «Godta» for å samtykke. Du kan når som helst trekke tilbake samtykket eller endre innstillingene for informasjonskapsler her. Vi har plassert informasjonskapsler på enheten din for å gjøre denne nettsiden bedre. Du kan justere innstillingene, ellers antar vi at du godtar dette.

Account

Navigation

Søk

Søk

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.