Gå til innhold

Alex3611 - Fallende korrekt info her.


Alex3611

Anbefalte innlegg

Hei. Akkuratt registert meg.

Tenkte det var på tide å bistå her. , opplever en trend her inne med mye "synsing" om annonser man ikke har møtt, opplever også økene falsk informasjon.  Tror ikke jeg kommer til å aktivt starte nye tråder med møter men prøve å svare spørsmål der jeg har info. 

Fulgt med her en stund og er en som aktivt møter og møtt mange.

Håper at flere som holder seg stille kan gjøre som meg så man kan begynne å stole litt på det man leser.

Har også et ønske fra meg: Fint om de som ikke har møtt, slutter å synse. Finnes gode alternativer til de som kjeder seg på nettet. 

Endret av Alex3611
  • Like 6

Du har vært gjest en stund, men deltar først nå. Du antyder at mange anmeldelsesinnlegg her er falske og ønsker et alternativ til falske anmeldelser, men sier at du ikke vil opprette nye tråder (selv om du har lagt ut denne nye tråden i to forskjellige seksjoner).

Ganske mye å pakke ut i alt dette.

Men i så fall ser jeg frem til at du bruker forumet fra nå av, legger ut nye tråder med korrekt informasjon for å motvirke alle de falske anmeldelsene du kjenner til, og kommenterer for å fortelle oss om din brede erfaring med folk.

Deltakelse av denne typen vil gjøre NE til et mer troverdig sted. Dette gjelder de mange menneskene som tier, slik du har gjort før du bestemte deg for å si ifra.

Velkommen, @Alex3611

Endret av Natt
  • Like 10
  • Thanks 2

Det ble stille fra @Alex3611gitt. Skulle gjerne ha visst hvilke informasjon han sikter på som er feil. 

Jeg var åpent om at dette var en som faktisk har lyst til å bidra. Men begynner å tvile om dette er reelt dessverre. 

Tviler litt på om han har fulgt med forumet fra siden en lang stund som han hevder. Han tok ikke vitsen og referansen til Alex som @JoeRoganJosh ga heller. 

  • Like 5
5 timer siden, Alex3611 skrev:

Unskyld at jeg ikke sitter inne her hele tiden. Skal prøve å bidra etter beste evne fremoer. 

Håper du kan bidra aktivt her på forumet slik at det blir bedre. Ingen har lyst til at det florerer med falske informasjon. 

Men det hjelper ikke å bare stikke innom for å klage og ikke bidra noe selv. 😉

  • Like 2

lol, hvorfor alt dette hatet mot @Alex3611? Vi tar imot alle bidragsytere med glede.

Jeg kan begynne... var hos Co-co på Majorstua i dag: https://www.realescort.eu/ads/194111/co-co), skulle egentlig møte https://www.realescort.eu/ads/192826/ling-baby men visste på forhånd at begge var på Majorstua og at det var en sjans for at jeg kunne få Co-co. Hadde på forhånd sett på begge og Co-co visste jeg hadde mange gode reviews, så jeg lot det stå til.

Hadde avtalt kun 15 min + CIM, 1300 kr. Det ble utført veldig bra, deepthroat, litt facefucking på slutten der, hun klaget ikke.

Har en slank og pen kropp. Anbefales!

NB Hun er ikke 27-29 år som det står i annonsen, ingen av kinadamene er så unge! De er alle 40+, noen sikkert 50+. Co-co er nok nærmere 50 enn 40 hvis jeg skal tippe.

  • Like 5
  • Thanks 3

Hat er kanskje et for sterkt ord, men indignasjon er mer treffende. 😀

 

1 time siden, jegern skrev:

Vi tar imot alle bidragsytere med glede.

Det er jo dette som er problemet, han bidrar jo ikke. Han sier at det er en økende trend med falsk informasjon. For å hevde dette, så må han jo ha førstehåndserfaring. Men har ennå ikke klart å vise til falske anmeldelser eller kommet med egne. 

Jeg håper han ser på alt "hatet" som et velmenende push på å bidra her. 😄

Håper Co-co får en egen tråd @jegern, synd om hennes anmeldelse drukner her i denne tråden. 😉

  • Like 7

Ok da vil jeg også bidra med noe ekte info.

Er en del her inne som er negative til PostOp damer og ikke liker at vi omtaler dem som hun/henne. Jeg har besøkt GreenTea tre ganger de siste to månedene, og har brukt alfor mye penger på henne. Hun ser mer ut som ei dame enn de fleste damer gjør, og veit nøyaktig hvordan hun skal gjøre opplevelsen maksimal. Hvert besøk har vært fantastisk. Hun har en fantastisk kropp og ei fitte som faktisk ser og føles utrolig ekte ut. Hun kommer lett når jeg slikker henne og hun gir en veldig god BJ.

Hun har mye mer på menyen enn det som er oppgitt. Anal, CIM og Golden Shower, men ikke BB. Vi har avtalt analsex neste gang. Dette er noe som hun ikke tilbyr på første besøk. Hun reiser hjem til Filipinene føre Jul og blir da borte til Mars. Så da er ihvertfall jeg klar for flere besøk når/hvis hun kommer tilbake.

  • Like 2
  • Thanks 3
14 minutter siden, Testdriver skrev:

Ok da vil jeg også bidra med noe ekte info.

Er en del her inne som er negative til PostOp damer og ikke liker at vi omtaler dem som hun/henne. Jeg har besøkt GreenTea tre ganger de siste to månedene, og har brukt alfor mye penger på henne. Hun ser mer ut som ei dame enn de fleste damer gjør, og veit nøyaktig hvordan hun skal gjøre opplevelsen maksimal. Hvert besøk har vært fantastisk. Hun har en fantastisk kropp og ei fitte som faktisk ser og føles utrolig ekte ut. Hun kommer lett når jeg slikker henne og hun gir en veldig god BJ.

Hun har mye mer på menyen enn det som er oppgitt. Anal, CIM og Golden Shower, men ikke BB. Vi har avtalt analsex neste gang. Dette er noe som hun ikke tilbyr på første besøk. Hun reiser hjem til Filipinene føre Jul og blir da borte til Mars. Så da er ihvertfall jeg klar for flere besøk når/hvis hun kommer tilbake.

Hun verdsetter deg åpenbart som kunde. Det er bra. 

  • Like 1
  • Thanks 1
1 time siden, Testdriver skrev:

ikke liker at vi omtaler dem som hun/henne

Nei for det er faktisk en mann du driver å knuller på! Så vidt jeg har sett så omtaler du de i hvert fall som PostOp i dine innlegg og det er bra men for meg blir dette alltid feil å omtale som henne/hun.

1 time siden, Testdriver skrev:

Jeg har besøkt GreenTea

Og han er en av de utrolig frekke som ikke opplyser om at de er tranny på RE! Slik oppførsel er totalt uakseptabelt i mine øyne.

1 time siden, Testdriver skrev:

Hun har en fantastisk kropp og ei fitte som faktisk ser og føles utrolig ekte ut.

Mulig det er et hull der du liker men ei fitte er det ikke.

Endret av Dirk
  • Like 2
  • Thanks 1

Ok akkurat der har vi en av de som ikke kan akseptere andres preferanser. Skjønner ikke hvorfor han er på dette forumet.

Han kunne kanskje bidra med noe til forumet og ikke bare kritisere.

Og hun er ikke tranny.

Endret av Testdriver
  • Like 4
5 timer siden, Chen skrev:

Jeg håper han ser på alt "hatet" som et velmenende push på å bidra her. 😄

Hehe, håper det. Jeg prøver å bruke oppmuntring mer enn noe annet, og vi er jo en community som hjelper hverandre (stort sett!) Husker gode gamle Tototre, måten han tok imot medlemmer og bygget fellesskap tror jeg vi aldri får se igjen. Nå er han sikkert på et annet forum og gjør det samme der. Jaja, vi klarer oss godt uten!

  • Like 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Fjern formatering

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

×
×
  • Opprett ny...