GÃ¥ til innhold

Lola Nympho


Martin2

Anbefalte innlegg

Jeg hadde ett ok møte med henne. Vi hadde en fin connection. Litt typisk åpne nordlendinger. Jeg liker kroppen hennes, selv med litt flate bryster, da jeg liker kvinner med former. Vi må lå pratet litt for vi gikk over til sex.  Videre var hun ikke noe flink / glad i OWO og var litt sedat under sexen. At hun kaller seg nymph er en overdrivelse. Jeg kan helt klart vurdere å ta ett nytt besøk. Sex med kondom (for meg ) 6/10

  • Like 2
  • Thanks 4
42 minutter siden, AlexanderLarsen skrev:

 Videre var hun ikke noe flink / glad i OWO og var litt sedat under sexen. At hun kaller seg nymph er en overdrivelse. 

Alt dette, pluss de begrensede tjenestene som tilbys i annonsen hennes, ville definitivt vært et avslag på besøk fra meg.

Vi har alle forskjellige preferanser, selvfølgelig (og takk for at vi har det).

  • Like 5
18 minutter siden, Natt skrev:

Alt dette, pluss de begrensede tjenestene som tilbys i annonsen hennes, ville definitivt vært et avslag på besøk fra meg.

Vi har alle forskjellige preferanser, selvfølgelig (og takk for at vi har det).

Mitt subjektive inntrykk er at hun helst ønsker å kun tilby massasje med happy ending! Noe som er litt kjedelig for de fleste. Samt å bli invitert ut på middag av rike kunder mot betaling!!

Videre er det langt å kjøre ut til henne fra Oslo. Bør tas med i beregningen. Mer tid i bil tur retur enn i senga. 

  • Like 4
  • Thanks 3
23 minutter siden, Natt skrev:

Hva kan man gjøre? Det er en konkurransedyktig markedsplass... 

Hun ser det vel selv også at hun må ha ett bredere spekter av tjenester! Tjenester hun selv ikke har sååå mye nytelse av! 
 

Det må sier at jeg har hatt mange flere eskorter som har vært mindre aktiv enn henne. Uansett, det er dårlig holdning i bransjen at er du norsk kan du øke prisen og redusere kvaliteten! 
Markedet er større enn oss her inne og hun har fulle order bøker.
Mange amatører betaler dyrt og er happy med dette. 
Good for her! 

  • Like 4
  • Thanks 1

Hun har mye regler og greier. 2 anmeldelser der den ene er knallrød er ikke et bra tegn. I tillegg får hun lunkne vurderinger her på forumet.

OG så drar hun på og krever 2500,- ..... Nei, her er det mye som ikke gjør dette interessant. De 2 siste tingene jeg legger på vektskåla er nordlending og vedder de berømte airpodsene mine på at 60 kilo er alt for lite.

Nix. Dette caset her bruker ikke jeg mer tid på ihvertfall.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Fjern formatering

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn pÃ¥ siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

×
×
  • Opprett ny...