Gå til innhold

Presentasjon

Featured Replies

Skrevet

Hei, godt å se et forum med litt info, råd og anbefalning blant kundene. Det er så vanskelig/ frustrerende å se tidenes hotteste eskorte bli en masete heks bare man går inn døra og RE gjør nok sitt beste for å bli kvitt det, men noen kommer igjennom🫠 og som sikkert mange her så er det ei serviceinnstilt og hyggelig liten escorte som tikker boksene man er ute etter uten mas.

Er selv ute etter massasje, bj til skikkelig bruk og mye aktiviteter for å komme seg fra en slitsom hverdag. Er selvfølgelig intressert I bekjentskaper og kompiser hvor en sveip oppom med ei eskorte blir å anse som kveldens underholdning.

Reiser mye og anser meg selv som ganske oppegående og sukksessfull og trener mye (men kanskje litt for slet moral😈)

Ellers tips, hint og kontakter er alltid ønskelig.

 

Mvh.

Skrevet

Velkommen !

Skrevet

Hei på deg. Her har vi det veldig gøy 😜

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

Viktig informasjon

Vi bruker informasjonskapsler for å huske innstillingene dine og forbedre opplevelsen din på siden. Klikk på «Godta» for å samtykke. Du kan når som helst trekke tilbake samtykket eller endre innstillingene for informasjonskapsler her. Vi har plassert informasjonskapsler på enheten din for å gjøre denne nettsiden bedre. Du kan justere innstillingene, ellers antar vi at du godtar dette.

Account

Navigation

Søk

Søk

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.