Gå til innhold

Filming av treff

Featured Replies

Skrevet

Til dere som har filmet treff med damer:

Jeg planlegger å filme mitt neste treff, og tror at det blir et krav. 
har noen her møtt opp med et heftig kamera spesifikt for filming, eller med flere gopro + telefon? Er dette greit?

jeg planlegger å kjøpe inn 4-5 GoPro’er på Finn.no, for å filme treff fra alle mulige vinkler, men er redd for å pulle opp på treffet med en bag full av kameraer, og escorten får panikk og sier stopp. Da går hel treffet og innkjøpet mitt i vasken. 
 

pleier dem å sette grense på «kun telefon» selvom dem godtar filming på forhånd? Eller kan man nesten møte opp med en film crew i baggen sin? 
 

del erfaringer! 

Skrevet

Jeg har filmet et treff sykkevis og delt i København med mobil. Tviler sterkt på at å arrangere med masse kameraer er veldig populært, men det kommer nok an på dealen. Tar du det med fra første forespørsel så er det kanskje en mulighet. Men jeg tenker at det nok kan være vrient å få aksept for filming med ansikt.

Hører gjerne hvordan det går - Lykke til. 

Skrevet

Hva skal du med 4-5 kameraer? Alle vinkler liksom? Jeg tror damen vil bli veldig skeptisk og antar at du kommer til å legge det ut på nettet.

Skrevet
  • Forfatter
8 timer siden, Tukleren skrev:

Hva skal du med 4-5 kameraer? Alle vinkler liksom? Jeg tror damen vil bli veldig skeptisk og antar at du kommer til å legge det ut på nettet.

Hehe ja, er greit å få sett på treffet som fant sted i alle mulige vinkler i etterkant. Så får man også mest ut av gebyret man betaler for filming, enn kun 1 stk opptak. Da kan man redigere sammen en pornofilm til eget privat bruk. 

Skrevet

Det er forskjell på filming og filming..

Filmer en fra så mange vinkler som du sier, vil du få nok materiale til å lage en pornofilm. Det er det store penger i, vs små snutter du tar med mobilen når du finner synet så sexy at du vil ha det på mobilen for å se igjen og igjen.

(Jeg merker at intensiteten minker når kamera slås på, fordi kunden som filmer må konsentrere seg om filmingen)

Flere av oss har Onlyfans, youporn eller pornhub, så verdien av dette kjenner vi godt.

Hva de som ikke har noen av disse portalene vet om verdien, aner jeg ikke. Men tenker de vil bli satt ut hvis du har med masse utstyr. Kanskje vil noen av de bli glade, fordi det går av tiden din å sette opp og pakke ned utstyret, intetanende om hvor mye du vil tjene på å filme treffet.

Uansett bør du informere om det ved kontakt.

Jeg har Onlyfans selv, hvor jeg ikke viser ansikt, men bruker nylonmaske. Og ville sagt at slike treff tar tid, og at du må signere en waver slik at jeg også skal kunne bruke materialet på min Onlyfans, hvis jeg anser det bra nok.

Skrevet

Jeg kjøpte kamera på AliExpress i fortiden og bruke 2 x kamera på tripod med 128 minne brikke. En på siden av senga og en bak. Disse settes opp på hotell rommet lenge før du får besøk.

Disse må redigeres i iMovie for å få noe ut av det og det ser kleint og usexy ut i ettertid. Veldig amatør. Jeg brukte disse kun ved 3 anledninger på samme tur. Når disse ruller blir sexen mindre organisk og mer prosess drevet ( for meg ) 


Har ikke brukt disse i Norge.

Det beste hadde å hatt en kamera mann som får til close ups og er flink på redigering.

Skrevet

Har ikke hatt noe oppsett med flere kameraer/vinkler, men synes det er gøy med litt ordentlige bilder, enten det er mer classy erotikk eller close-up knulling. Jeg har benyttet meg av speilrefleks og stativ, med en liten fjernutløser som kan betjenes skjult inne i hånda. 

Skrevet

Min favoritt dame filmer oss iblant med mobilen sin. Mest på gøy, egentlig.

Ingen interesser av at vise publikt, da.

  • 1 month later...
Skrevet

Jeg har allerede en profesjonell fotograf for dette. vil skje neste måned💟

Skrevet
På 16.10.2025 den 21.21, ParØstGuest skrev:

Jeg har allerede en profesjonell fotograf for dette. vil skje neste måned💟

Så deg , eskorten og kamera mannen, en  profesjonell fotograf ?

Skrevet

Jeg filmer mye i Asia, har aldri gjort det her i Norden. Tror ikke det fungerer å bruke damer fra Realescorte. De liker ikke å bli filma i NBfrykt for å bli nå gjenkjent  og prisene blir også astronomiske. Lite fleksible og lite vennlige.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

Viktig informasjon

Vi bruker informasjonskapsler for å huske innstillingene dine og forbedre opplevelsen din på siden. Klikk på «Godta» for å samtykke. Du kan når som helst trekke tilbake samtykket eller endre innstillingene for informasjonskapsler her. Vi har plassert informasjonskapsler på enheten din for å gjøre denne nettsiden bedre. Du kan justere innstillingene, ellers antar vi at du godtar dette.

Account

Navigation

Søk

Søk

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.