Gå til innhold

Keira/best

Featured Replies

Skrevet

http://www.realescort.eu/ads/search/result?Name=keira

Kameraten til Mons syntes dette var fine bilder og video.

Han møtte opp....ventet....gikk en runde, fikk sms ''hvor er du'' hun åpnet omsider på nytt og prinsessen på erten var pottesur, så Mons ga blaffen. Tips til alle jenter : ikke få kunden til å skjønne at du er ei bitch, før du har fått pengene....eller jo, forresten. Gjør nettopp det, så kan han gå til noen som er hyggelige.

Skrevet

Trist, dama ser dritfin ut og hun ødelegger for seg selv.

Og for oss, selvsagt :)

Kom til å tenke på en som het Timi eller noe sånt for to uker siden, dritfin og lekker og fram og tilbake med gjentatte spørsmål om bildene var av henne før jeg fikk en mms med bilde av en drittkjerring. Jeg sendte et svar hvor jeg skrev at jeg var skuffa og fikk svar tilbake: Do you wanna fuck or not?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

Viktig informasjon

Vi bruker informasjonskapsler for å huske innstillingene dine og forbedre opplevelsen din på siden. Klikk på «Godta» for å samtykke. Du kan når som helst trekke tilbake samtykket eller endre innstillingene for informasjonskapsler her. Vi har plassert informasjonskapsler på enheten din for å gjøre denne nettsiden bedre. Du kan justere innstillingene, ellers antar vi at du godtar dette.

Account

Navigation

Søk

Søk

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.