Gå til innhold

Grisete damer :)


karsten

Anbefalte innlegg

Ja, jeg gir meg ikke..

Vi som har vært i denne bransjen en stund vet jo at det finnes ganske mange damer der ut som utpeker seg litt i retningen "grisete". Enten det er kroppsfunksjoner eller ting de gjør med deg fordi de blir revet med el.l.. Jeg tenkte å lage en tråd her for grisete historier - det er sikkert mye moro som kan fortelles av de edle horebukker.

  1. Jeg (sannsynligvis den eneste her.. 🤪) besøkte noen ganger Norske Elise (har ikke link, hun er visst tilbake mid september). For det første så er hun veldig hyggelig og blid. Og jobber du litt med å varme henne opp så blir hun kåt også. Og med kåtheten så kommer sprutorgasmene hennes. Får hun deg over på rygg og begynner å ri deg så spruter hun noe helt utrolig. noen liker det ikke, jeg synes det er moro. Hun rei meg som en gudinne, opp og ned, og spruten stod. Nå har jeg ikke sett henne på en stund dessverre. Håper på en ny mulighet snart.
     
  2. I syd-tyskland møtte jeg ei dame på et aldri så lite horehus. Hun var sikkert rundt 20 og jeg dobbelt så "voksen".  Etter litt forskjellige stillinger så stilte jeg meg bak henne og kjøre på doggy-style. Hardt og i et skikkelig tempo. Plutselig er pikken ute av fitta hennes og på full fart på vei inn i nummer 2. Gudskjelov reagerte hun bare ved å si "You didn't pay for anal" Og lo. Hun kunne nok vært med på litt av hvert. Dessverre tok alkoholen over.
     
  3. En SB i OSlo ville gjerne bindes. Så jeg tok med tau og håndjern. BAndt henne opp og knulla henne uten at hun ville stoppe. Ordentlig deilig. I det hele tatt så er bdsm i en eller annen form ganske undervurdert tenker jeg.

    Den SB'en var også veldig interessert i å få spruten i munnen - eller hvis jeg hadde kommet på min mage så slikket hun det opp og begynte å råkline. Heldig for henne at jeg ikke er vanskelig så... Så det ble mange våte kyss.
     
  4. I København så var det en skikkelig porno-dame som jeg besøkte noen ganger (og hun er visst på vei tilbake i bransjen). Store silikonpupper, sexy, botox og tok den både foran og bak. Hun kunne fint finne på å ri meg og så bare sette seg hardt ned med kukken min i rumpa hennes. Og rei i vei. Ingen klager, bare moro. Jeg har kontakt med henne igjen, så hvis noen liker porno-damer her så er det bare å spørre etter link. Det er service og aktivitet på høyt nivå.

Pause fra skrivingen. Har noen historier til.

  • Like 6
  • Thanks 3
3 timer siden, jakt77 skrev:

Hei, tar gjerne linken til hun i Danmark. Har vært mye der og truffet mange flotte danske her i Norge. Er noen sexy damer.

Selvsagt. https://escortguide.dk/P/pornsex.-deep.-face--73848.html

Minner om denne https://www.eroguide.dk/ som er tilsvarende forum som dette - bare mye mer strukturert og moderert.

Endret av karsten
  • Like 1

Hadde ei ung student jente for mange år siden i Warsawa. Alt var tilgjengelig og inkludert. Så jeg valgt ATM og kom så i munnen hennes.

Det var en voksen ladning da det var en stund siden sist og jeg var langt yngre.

Hu presset på for å levere meg tilbake hele ladningen som jeg da tok imot. Litt overrasket men hu var så deilig og jeg ville ha en omgang i fitta også.

Så hvem av oss var grisen da? Henne eller meg?

Endret av Testdriver
  • Like 1

Hadde ei BDSM session med ei Domina.

Husker ikke årtallet, kanskje 7-8 år siden.

Kort fortalt:

Hun overrasket meg, lyttet ikke på mine grenser i det hele tatt..yes, vi skulle ordne med litt bondage på meg men det blev mere..spesielt.. enn forventet.

Etter første tauingen så tauet hun meg enda hardere, putta på meg en maske med oppblåsbar gaggball som hun pumpet full så at jeg nesten ikke kunde puste..og jeg fikk ikke frem en lyd ! 

Foran på masken så monterte hun på en feit sort dildo..hun grenslet hodet mitt og begynnte og ri..jeg såg rett opp i fitten hennes da hun brukte dildoen hardere og hardere til hun eksploderte i orgasmer.

Siden fikk jeg slikke hele kroppen på henne og blev tillatt å sprute på henne..etterpå tvang hun meg at slikke opp spermen min.

Vet ikke ennå om det var artig, deilig eller rent jævlig..men litt grisete var det iallefall 🤔

Hun er per idag ikke i gamet som Domina.

Hun eier en bedrift i Oslo som driver med helt annen business..

  • Like 2
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Fjern formatering

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

×
×
  • Opprett ny...