Gå til innhold

Plukke opp eskorter i hotell-lobby'en?


theguynextdoor

Anbefalte innlegg

1 time siden, Mikhen skrev:

En hyggelig atmosfære

Helt enig!

Fra min del,den krig er over.Og jeg skal ikke doxx deg i forum.Har brukt det for en mer viktig ting.Det vi ta utenfor.😊Jeg vil sterkt anbefale å ikke ta parti for noen før du vet de sanne intensjonene. Noen har tuklet med tilliten din, og det var ikke meg.

Jeg fortjener deg ikke en unnskyldning, men jeg gjør det likevel for å reagere dårlig. Men informasjonen venninnen din har gitt meg om meg og klienten hennes er fullstendig falsk. Du støtter henne som slik en god venn ville gjort.Som alle andre her.

Peace out.

🏻 

 

  • Like 1
38 minutter siden, TitsMann skrev:

Helt enig!

Fra min del,den krig er over.Og jeg skal ikke doxx deg i forum.Har brukt det for en mer viktig ting.Det vi ta utenfor.😊Jeg vil sterkt anbefale å ikke ta parti for noen før du vet de sanne intensjonene. Noen har tuklet med tilliten din, og det var ikke meg.

Jeg fortjener deg ikke en unnskyldning, men jeg gjør det likevel for å reagere dårlig. Men informasjonen venninnen din har gitt meg om meg og klienten hennes er fullstendig falsk. Du støtter henne som slik en god venn ville gjort.Som alle andre her.

Peace out.

🏻 

 

Også til slutt.

Farang er med en nydelig søt vanlig jenta,veldig enkelt og søtt, som er student ,vi følger hverandre på sosiale medier.Han slutt a feste som for og siste gang jeg har møte han var 02/10/2024.

Nei det er ikke meg som er med han,men har er ikke singel lenger.Og hun prøve a finner med hvem han er.Hans jenta bo i samme sted som han.

Du, @Mikhen,har promoterte i bunn og grunn falsk reklame for henne i hennes “Studine” falsk profil og det er ulovlig Og straffbar her i Norge

Fremming/pimping: Det er ulovlig å tilrettelegge for, organisere, tjene penger på eller markedsføre prostitusjon. Dette kan f.eks. være å drive bordell, leie ut lokaler til prostitusjon, formidle kunder eller ta provisjon av inntektene.

🔹 Straffeloven §315 – Fremming av prostitusjon

Den som fremmer en annens prostitusjon kan straffes. Dette omfatter blant annet:

Drift av bordell eller utlån/utleie av rom til prostitusjon.

Mellommannsvirksomhet (hallikvirksomhet).

Markedsføring/annonsering av prostitusjon.

👉 Strafferamme:

Vanlige tilfeller: bøter eller fengsel inntil 6 år.

Grove tilfeller (f.eks. når det gjelder mindreårige, organisert kriminalitet, tvang eller betydelig økonomisk utbytte): fengsel inntil 10 år

Mine saken er ferdig behandlet.

Hva som skjer med dere fra nå det er ikke min ansvar.

😊

  • Like 1
  • Confused 1


Ah!Grunn jeg er ikke med han?I fjør han hadde en affair med den nydelig brasilianske trans.Hun er hot.Han elaker big boobs og stør rumpa,damer med former Jhana er en utrolig feminin trans..synd hun jommer ikke til Norge for a jobbe,men vis noen er i Malaga..

Hun er ikke operert..

Farang har en type..Stor silicon over 85 c bryster og kurver..

Han liker ikke tynn bitches,bare vis du er thai.Han er med en thai nå.

😀

 

 

IMG_8566.thumb.jpeg.0fd567ccdefa7a5e1be860d6ded1e0c4.jpeg
 

IMG_8558.thumb.jpeg.2f1cfb5b8f2cf1ebd75861d8c86765ea.jpegIMG_8565.jpeg.f42e4cb16ac1ad4434cd19b6cb2b59ec.jpeg

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Fjern formatering

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

×
×
  • Opprett ny...