Gå til innhold

Klaipeda, Litauen


Perpåtur

Anbefalte innlegg

7 timer siden, Perpåtur skrev:

Hei, skal på en liten tur i sommer med bil

Skal du være bilturist i Baltikum? Er det horetur, så er det ikke nødvendig å ta med bil. Så står det i andre tråder om prisnivået i Litauen, det er på en måte ødelagt av vår (NATO`s) tilstedeværelse. Hvorfor ikke velge Latvia eller Estland?

Det stod en del om markedet også i Baltikum på et tidligere forum, (sexwork,net), men det har ligget nede lenge.

  • Like 1
  • 4 weeks later...
På 21.7.2025 den 7.00, nelson2 skrev:

Skal du være bilturist i Baltikum? Er det horetur, så er det ikke nødvendig å ta med bil. Så står det i andre tråder om prisnivået i Litauen, det er på en måte ødelagt av vår (NATO`s) tilstedeværelse. Hvorfor ikke velge Latvia eller Estland?

Det stod en del om markedet også i Baltikum på et tidligere forum, (sexwork,net), men det har ligget nede lenge.

Jeg har vært i Estland, Latvia, Litauen og der fremstår markedet som relativt likt når det gjelder tilbud, tilgang og pris. I Klaipeda er det relativt dårlig med tilgang. Er bare en havneby. Derimot i hovedstaden Vilnius er det mye bra rundt torget i gamlebyen. Mye bra klinikker der hvor du får det du ønsker for det meste. I polen er det et blitt ganske redusert i både Gdansk og Krakow. Er man i Gdansk ville jeg anbefalt en liten taxi/busstur til Sopot hvor mye av Gdansk markedet har flyttet seg til. Sopot er også en badeby/party by som til tider er ganske heftig utpå kvelden. Havnet med flere gratisdamer der. 2 polske og en svensk men grunnet inntak av meget alkohol så har det endt opp så der....:-) Skal man oppleve billig og bra så er Ungarn og Budapest å anbefale. Har også testet markedet i land som er litt verre å seg til nå som Russland, Hviterussland og Ukraina. Favoritten min er definitivt Ukraina. Damene i Ukraina var søte, hyggelige og ikke mint utrolig billige i forhold til norske forhold. For 1500 norske i Kiev hadde jeg følge i nesten et døgn med ei kjempeflott dame. Røyk på litt mat og noen øl i tillegg men det var småpenger. Håper og gleder meg til dagen kommer da det er mulig å reise til Ukraina igjen. I St Petersburg hadde jeg en fin dag med en lekkerbisken av ei russisk dame før Russland gikk til krig. I havna står damene linet opp og byr seg frem. Hentet ei en formiddag som guidet meg rundt i byen hele dagen. Vi hadde en fantastisk avslutning hjemme hos henne på kvelden. Var også interessant å se hvordan den vanlige russer levde og bodde. En dag kostet meg en drøy 1000 lapp pluss noen rubler i mat og taxi. Skulle vært lettere å reise dit :-)

  • Like 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Fjern formatering

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

×
×
  • Opprett ny...