Skrevet Juli 19, 2025 Jul 19 https://www.realescort.eu/ads/169422/nikki69 Befinner seg i Larvik nå. Besøkte for kort tid siden. Flott dame, bildene stemmer godt, men muligens noen år gamle. Hun ser fortsatt smashing ut. Rent og pent lokale, ikke vært der før. Veldig flørtende umiddelbart etter ankomst, vile gjerne gjøre avtale om alt ekstra med en gang. God massasje først, men ville gjerne komme til saken. Full pakke 2500kr for en time, bareback inkludert etter litt bearbeiding. Verdt penga den dagen for meg, usikker på om jeg kommer til å besøke igjen.
Skrevet Juli 19, 2025 Jul 19 8 timer siden, Plogen skrev: https://www.realescort.eu/ads/169422/nikki69 Full pakke 2500kr for en time, bareback inkludert etter litt bearbeiding. Verdt penga den dagen for meg, usikker på om jeg kommer til å besøke igjen. Jeg spurte henne via SMS om hun tilbød BB, og hun var helt bestemt på at hun ikke gjorde det. 😂
Skrevet Juli 19, 2025 Jul 19 Forfatter 43 minutter siden, Natt skrev: Jeg spurte henne via SMS om hun tilbød BB, og hun var helt bestemt på at hun ikke gjorde det. 😂 Det tror jeg mer enn gjerne på. Jeg spør aldri på forhånd. Når det skal skje og jeg spør, trekker jeg meg heller enn å gjennomføre med kondom, og da er det ofte, ikke alltid, at det lar seg løse. De vil gjerne ha pengene.
Skrevet Juli 19, 2025 Jul 19 Forfatter 9 minutter siden, Scheidegg skrev: Hva med owo m.m? Benyttet jeg meg ikke av. Vet ikke. Ville knulle.
Skrevet Juli 19, 2025 Jul 19 7 minutter siden, Plogen skrev: Benyttet jeg meg ikke av. Vet ikke. Ville knulle. Går du alltid rett fra massasje til penetrering?
Skrevet Juli 19, 2025 Jul 19 Forfatter 23 minutter siden, Tukleren skrev: Går du alltid rett fra massasje til penetrering? Nei, det er varierende. Men de siste ukene har det blitt litt sånn. Ikke tenkt på det før du spurte😀
Skrevet Juli 19, 2025 Jul 19 Jeg tok en tur basert på anmeldelsen din (én time hver vei, men jeg ville knulle). Absolutt ingen sjanse for at denne jenta kom til å tilby BB. Ingen sum penger. Første gang jeg har blitt avvist når det er ledig. Det var en annen kvinne der, veldig lik, men noen år eldre, som ville gjøre det, men jeg ville ikke. Så bare et lite advarende ord til andre potensielle besøkende. Endret Juli 19, 2025 Jul 19 av Natt
Skrevet Juli 19, 2025 Jul 19 Forfatter 48 minutter siden, Natt skrev: Jeg tok en tur basert på anmeldelsen din (én time hver vei, men jeg ville knulle). Absolutt ingen sjanse for at denne jenta kom til å tilby BB. Ingen sum penger. Første gang jeg har blitt avvist når det er ledig. Det var en annen kvinne der, veldig lik, men noen år eldre, som ville gjøre det, men jeg ville ikke. Så bare et lite advarende ord til andre potensielle besøkende. Det var jo noe dritt.
Skrevet Juli 20, 2025 Jul 20 Er hun med mundbind der enda? Hun er BB villig. Pen aner ikke litt for feit.
Skrevet Juli 20, 2025 Jul 20 1 time siden, Jan Moen skrev: Er hun med mundbind der enda? Hun er BB villig. Det var henne. Ganske fleksibel på pris også, men jeg var ikke interessert.
Skrevet Juli 21, 2025 Jul 21 17 timer siden, Natt skrev: Det var henne. Ganske fleksibel på pris også, men jeg var ikke interessert. Så hun er der enda, hun er villig men har litt problemer akkurat med henne. Jeg var der i fjor noen ganger før jeg ble fast kunde hos Helse Norge. Snudde ræva til, pul meg bakfra, og ikke tale om å få av henne fillene. Jipp har vel da startet opp noe nytt for seg selv for hun har skaffet meg BB damer både i Sandefjord og Larvik da hun ikke ville skræve med beina. Med ny kjæreste så er det bare å glemme. Grenland er håpløst, de kommer, er kort innom og forsvinne og en aner ikke service nivået. Samme med Sandefjord, flere salonger er vel lukket og låst etter det jeg hører. Vi mangler kina jenter. Skjønte at problemet lå i egnet sted å jobbe i.
Skrevet Juli 21, 2025 Jul 21 56 minutter siden, Jan Moen skrev: Med ny kjæreste så er det bare å glemme. Grenland er håpløst, de kommer, er kort innom og forsvinne og en aner ikke service nivået. Samme med Sandefjord, flere salonger er vel lukket og låst etter det jeg hører. Vi mangler kina jenter. Skjønte at problemet lå i egnet sted å jobbe i. Ja, sist jeg hadde henne sa hun faktisk til meg at hun ville slutte å gi kundene moro hvis hun var i et forhold. Ganske definitivt. Det var en kinesisk jente i Tønsberg i et par dager nylig, men jeg reiste ikke i nærheten for å sjekke henne ut. Jeg tror noe annet har skjedd som hindrer dem i å besøke ... Jeg håper du føler deg bedre.
Skrevet Juli 22, 2025 Jul 22 På 21.7.2025 den 17.10, Natt skrev: Ja, sist jeg hadde henne sa hun faktisk til meg at hun ville slutte å gi kundene moro hvis hun var i et forhold. Ganske definitivt. Det var en kinesisk jente i Tønsberg i et par dager nylig, men jeg reiste ikke i nærheten for å sjekke henne ut. Jeg tror noe annet har skjedd som hindrer dem i å besøke ... Jeg håper du føler deg bedre. Det er alltid opptrening etterpå som er det store løftet.
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.