Gå til innhold

Maggie 4646 i Ålesund?

Featured Replies

Skrevet

Enda en gammel kjerring som lokker inn med falske bilder eller reelt?

https://www.realescort.eu/ads/183103/maggie-4646

Skrevet

Møtte Maggie her i byen for noen dager siden, men det fristet ikke til gjentakelse. Bildene er ekte, så du møter det du ser på RE.

Bestilte 1 time soft massasje til 800, men dette ble levert mykere enn soft. Lå på magen i 15 minutter og fikk "massasje" fra korsryggen og ned til foten. Blir bedt om å snu på rygg for neste del av "massasjen" som stort sett dreide seg om stryking på lår og mage. Etter 5 minutter begynte hun å massere junior og spurte om jeg var interessert i extra. Tilbudet som kom på bordet var B2B og HJ til 2000 som var lett å avslå. Kontret med at det eneste som var interessant var full pakke og tilbød 1500. Det hele endte opp med B2B og HJ til 1000.

Damen har en relativt OK kropp, men så lenge den ikke kan utnyttes på andre måter enn hva tilfellet var så blir det ingen neste gang for min del.

Skrevet
  • Forfatter

Takk for info 🙏

 

Så leit at det skal være såpass dårlig på utvalgssiden, ca 20 min massasje for å så bli tilbudt ekstra er fælt lite også. Tror jeg holder meg unna.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

Viktig informasjon

Vi bruker informasjonskapsler for å huske innstillingene dine og forbedre opplevelsen din på siden. Klikk på «Godta» for å samtykke. Du kan når som helst trekke tilbake samtykket eller endre innstillingene for informasjonskapsler her. Vi har plassert informasjonskapsler på enheten din for å gjøre denne nettsiden bedre. Du kan justere innstillingene, ellers antar vi at du godtar dette.

Account

Navigation

Søk

Søk

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.