Gå til innhold

Norske Jette


quatro

Anbefalte innlegg

Ser andre også har etterspurt info, men lenge siden noen har skrevet om noe faktisk treff med henne

Lenke til kommentar

Bildene stemmer bra. Dette er ei flott dame som er verdt ett besøk for den som liker frodige og voksne damer. Store myke pupper med deilig stive nipper. Hyggelig dame, løp og kjøp.

  • Like 3
Lenke til kommentar
18 timer siden, quatro skrev:

https://eskortejenter.net/oslo/girl-profile/norske-jette-27587.html

Noen som har erfaringer her? Eventuelt hvordan kroppen ser ut, regner med at det er litt eldre bilder

Opprinnelig dansk. Spenstig kropp og trang mus for å være 60. Leverte greit men gjør ingenting uten. Er nok 4-5 år siden og drar ikke tilbake. Ikke fordi det var en dårlig opplevelse men jeg vil gjerne ha suging uten frakk. Helt på det jevne. Har du en fetish for eldre damer kan det bli en bra opplevelse

  • Like 4
Lenke til kommentar

For oss som liker modne gledespiker er Jette absolutt verdt et besøk eller flere, har møtt ho noen ganger dei siste årene, ikke noen sylfide, men en deilig kropp å kose seg med. 

  • Thanks 3
Lenke til kommentar

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Fjern formatering

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

×
×
  • Opprett ny...