Skrevet Mars 4, 2025 1 år 14 timer siden, Tbratt skrev: Noen som vet om Sindy Starlet er aktiv på noen måte? Nei , hun er ikke lenger aktiv! Sist var i 2018 tror jeg. Sexy dame, rå kropp, litt bærende stemme, men ga ok service. Dette var før siste runde med innlegg var på plass. 10/10 for dem som liker bimbo looken ♥️
Skrevet Mars 5, 2025 1 år For de som kan tenke seg henne er det mulighet for komme med ett tilbud!! Mulig hun slår til. Tror ikke hun kjører in call lenger på Torshov så det må bli out call til hotell + 3 til 5K til henne.
Skrevet Mars 12, 2025 1 år Skobutikken hennes på Karl Johan gikk greit i oppløsning, er vel tilbake på markedet snart.
Skrevet Mars 14, 2025 1 år På 12.3.2025 den 20.02, luksusmann skrev: Skobutikken hennes på Karl Johan gikk greit i oppløsning, er vel tilbake på markedet snart. Ja dessverre! Jeg var aldri innom, men høy husleie og «replica» sko felte den biz’n 🤷♂️
Skrevet Mars 14, 2025 1 år 7 timer siden, AlexanderLarsen skrev: Ja dessverre! Jeg var aldri innom, men høy husleie og «replica» sko felte den biz’n 🤷♂️ Ta imot ting for å selge på kommisjon så dra på ferier for pengene og ikke svare/betale eierene også. Var vel artikkelen i Avisa Oslo som ble spikeren der tilslutt
Skrevet Mai 12, 2025 Mai 12 På 16.3.2025 den 21.39, Harry Hole skrev: Får ikke noe svar Bruker du insta for å komme i kontakt ?
Skrevet Mai 13, 2025 Mai 13 17 timer siden, Harry Hole skrev: Fikk en epostadresse som fungerte en gang i tiden Du bør bruke andre kanaler for å få kontakt, tror ikke hun er aktiv nå!
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.