Gå til innhold

Mørke Maria

Featured Replies

Skrevet

Dette ser unektelig innbydende ut. Om jeg ikke rekker dit før noen andre her inne, så ser jeg frem til å lese en rapport. Likeledes blir skuffelsen stor om noen kan avsløre dette som scam:-( 

Lever i håpet:-)

https://eskortejenter.net/oslo/girl-profile/morke-maria-32026.html

 

Skrevet

Hun bruker 2 forskjellige navn. Husker ikke det andre navnet men det var brukt igår kveld. Andre bilder men lik annonse. De andre bildene er nok av samme dama. Har ikke tro på at dette fører frem til noe positivt. Sendte en melding for et par uker siden hvor jeg spurte om hvor i Oslo. Fikk da et svar Hi baby..... etterfulgt av meny og priser. For meg er det nok til å styre unna.

Skrevet

Hun er omtalt tidligere via en annen annonse, samme telefonnummer og en "tvilsom" e-postadresse som gikk til '[email protected]'

 

Denne går nok til samme; Maria

men fant ikke den andre tråden i farta.

Endret av nelson2

Skrevet

Jeg avtalte et møte med henne mens hun hadde en annonse under et annet navn. Ble bomtur - hun svarte ikke på telefon da jeg møtte opp.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

Viktig informasjon

Vi bruker informasjonskapsler for å huske innstillingene dine og forbedre opplevelsen din på siden. Klikk på «Godta» for å samtykke. Du kan når som helst trekke tilbake samtykket eller endre innstillingene for informasjonskapsler her. Vi har plassert informasjonskapsler på enheten din for å gjøre denne nettsiden bedre. Du kan justere innstillingene, ellers antar vi at du godtar dette.

Account

Navigation

Søk

Søk

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.