Gå til innhold

Muligheter på Skøyen og Lysaker?


Perryhansen

Anbefalte innlegg

På 7.10.2024 den 10.22, Perryhansen skrev:

Er det noen som har tips om muligheter på Skøyen og Lysaker? Hadde vært veldig artig med noen muligheter i lunsjpausen uten å måtte dra inn til sentrum  

Det er vel faktisk heller dårlig. Hvis du jobber på Skøyen, så er det jo kort vei til Frogner, der bugner det jo.

Et litt finurlig sted du kan teste om du liker thaimassasje er Hoffveien 92.

  • Like 1
  • 2 weeks later...

Jeg har faktisk vært innom Hoffsveien. Det er helt ok. Jeg synes ikke det var bra nok til et besøk nr 2. Kjenner også til muligheter i Sandvika men da tar jeg nok heller turen inn mot sentrum. En gang i tiden var det en dame som holdt til i en leilighet helt ut mot brygga på Lysaker (litt BDSM-dame) men det er en del år siden nå. Husker ikke navnet hennes. 

  • Like 1
På 8.10.2024 den 17.22, LoveOWO skrev:

Er også en mulighet på Høvik. Men det er skrevet litt forskjellige tilbakemeldinger på nivå og tjenester. Tar du toget til Sandvika er det flere muligheter, rett ved stasjonen i den berømte 5 etg. 

Hvem er det som holder til der...så jeg får søkt på forumet her?

Var der en gang i fjor, men til min overraskelse så ble jeg kun tilbudt ordinær massasje av en godt voksen dame.

Endret av Thermos
  • Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Fjern formatering

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

×
×
  • Opprett ny...