Gå til innhold

Teen Rebecka 97

Featured Replies

Skrevet

Føler denne jenta fortjener en egen tråd.

http://www.realescort.eu/luksusescort-eskorte-massasje/escortdate/Girls/63592/?info=Teen-Rebecka-97-eskorte-massasje-RealEscort-Escortdate

Hadde gleden av et besøk hos Rebecka i ettermiddag. Det viste seg å bli en uforglemmelig opplevelse. Jenta er rett og slett fantastisk. Hun er meget vakker, ung og har et sprudlende humør. Kroppen er rett og slett perfekt. Store faste bryster, spretten liten rumpe og veltrent flat mage.

Allt fungerte fint også i sengen. Deilig blowjob, sex i forskjellige stillinger. Så bra at jeg følte jeg kom for tidlig på runde 2. Ikke ofte det skjer i min alder :-D

Anbefales på det varmeste.

Ps. Hadde problemer med å motta sms fra hennes telefon. Hun snakker perfekt engelsk, og enkel å gjøre avtale med

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

Viktig informasjon

Vi bruker informasjonskapsler for å huske innstillingene dine og forbedre opplevelsen din på siden. Klikk på «Godta» for å samtykke. Du kan når som helst trekke tilbake samtykket eller endre innstillingene for informasjonskapsler her. Vi har plassert informasjonskapsler på enheten din for å gjøre denne nettsiden bedre. Du kan justere innstillingene, ellers antar vi at du godtar dette.

Account

Navigation

Søk

Søk

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.