Gå til innhold

Blondinen (eskortejenter) / Fylding blondine (realescort)


Tbratt

Anbefalte innlegg

Besøkte henne et par ganger når hun holdt til på Frogner. Det er vel sikkert 10 år siden nå… På den tiden kjørte hun noen ganger «happy hour» som ville si 1 time, 2 sprut til 1000,-, noe som må sies å være en grei deal. 
 

Husker henne som seriøs, lett å gjøre avtale med. Rent og pent, ikke noe tull. Husker også at det var «dusjeplikt» når man besøkte henne. 
 

Prestasjonsmessig husker jeg henne som midt på treet. Litt sånn kunstig, tilgjort stønning og ikke allverdens initiativ, men absolutt ikke noe katastrofe. 
 

Hadde hun kjørt tilsvarende tilbud nå så kunne jeg vurdert å ta en ny tur dit. Men, til prisen hun nå forlanger så er det etter min mening bedre alternativer. Men, fullstendig bomtur tror jeg ikke man gjør her, så sant bildene tiltaler en, for dette er en stor dame. 

  • Like 2
  • Thanks 1

Sitter med mye av samme erfaring. Hun er en stor dame så det er en fordel om du liker det. Midt på treet opplevelse. For min egen del var det litt skuffende når hun sa at hun ikke ridde fordi hun var litt større siden det er det jeg vil ha mest når jeg møter noen på grunn av puppestellet. Men veldig trivelig, er tilstede om enn litt påtatt her og der. Angrer ikke på besøket.

  • Thanks 1

Jeg er en fan av strl på puppe-og rumpestell. Synes mange bbw er utrolig sexy. Har møtt blondinen en gang for et par år siden.

Jeg syntes det var merkelig at hun var iført altfor store slitte høyhælede sko da hun åpnet. Type 2-3 nr for store...

Hun ga lite innlevelse. De få gryntene hun kom med ble bare teit.

Hun var ikke så stor (tykk) som jeg trodde. Mulig hun hadde slanket seg. Resultatet var en kropp med mye overskuddshud. Jeg foretrekker heller noen kilo extra og fast i fisken enn å drukne i altfor myke hudlag.

Har ikke vært der siden og kommer nok ikke til å dra dit igjen heller. Men pupper, det har hun 😉

Endret av daxi

Jeg syntes hun er ok! Ok bryster og ok kropp, men litt ruvende. Sikkert 180cms høy. Ryddig leilighet. Lett med parkering. Jeg var på noen dates ,utenfor hjemme, med henne. Hun har mange bodybuilder kompiser og kan for mange virke litt fjern / rar.

Hun er ikke veldig glad i sex så dette er kun for penger.

 Helt Ok for tøm og røm

Nei nei.. Hu har vært aktiv siden starten av millenniet. Hu brukte de samme bildene i 10-12 år også. Husker hun godt. Jeg brukte å besøke henne litt for litt trøst etter min første skilsmisse🤣 Hun minnet meg litt om min ekskone i gamledager. 
Høy blondine med store tutter og en sikkelig sugetrut. 
 

  • Like 2
  • Haha 1
  • 5 months later...
  • 4 months later...
På 27.1.2025 den 14.03, Minuss skrev:

Har registrert at hun har flytteplaner. på https://eskortejenter.net/xcamland/girl-profile/blondinen-30171.html har hun ført opp Østfold fra 06.03.2024 

Er det noen som har info om hvor hun blir å finne?

Hun er i Fredrikstad, litt i utkanten. 

Besøkte henne en gang, og det var lett å gjøre avtale, litt kronglete å finne frem, da GPS viste feil, men du oppdager om du har kjørt feil, så tar du bare andre veien, koster deg maks 2 min. 

Presentasjonen hennes var ikke noe for meg, kun misjonær og bj, men hun er en veldig hyggelig dame, og stresset ikke på tiden.

  • Like 1
  • Thanks 2

Jeg har vært en del hos henne på Skillebekk i Oslo. Mulighet for uten kondom etter flere besøk. Hun er også åpen for en bytur for å drikke bobler. Hun har en deilig fitte og fine bryster. Litt for bimbo for meg så det vi hadde sammen var kun sex.  Dette er rent subjektivt, men hun er hun litt for høy for meg og la seg sakte men sikkert litt for mye ut!

Bør prøves, men vær tydelig på hva du ønsker og prisen du vil betale! 

  • Like 3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Fjern formatering

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

×
×
  • Opprett ny...