Gå til innhold
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Noresk.com

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Komme tidlig / komme sent

Featured Replies

Skrevet

Det snakkes mye om å komme for tidlig i disse forumene der slike ting diskuteres. Med Viagra så er det neppe noe problem - for da bare fortsetter vi på runde 2, 3, 4.... ;-) Til damene ber om nåde.

Men, motsatsen til å "komme for tidlig" er å "komme for sent" (eventuelt: Aldri komme). Er det noen som har hatt problemer med å komme, særlig ved bruk av Viagra, og er det noen som har noen gode råd i den sammenhengen?

Skrevet

Interessant og aktuelt for flere.  Hos noen kvinner kommer jeg fort (relativt) mens hos andre må jeg virkelig jobbe for det.  Bruker ikke potensmidler (ennå).

Har satt meg inn i problemstillingen og funnet at det ikke handler om fysiske årsaker, men at det sitter i hodet.  Typisk at det skjer når det er særlige forventninger på en eller annen måte.  Eks. skal komme i løpet av et halvtimes treff.

Løsningen min inntil videre er at jeg har sex, men om jeg ikke kommer innen betalt tid, så snakker jeg med eskorten om det og sier at det er greit.  Dette har noen gang ført til at hun har satt inn en heidundrende sluttspurt på overtid og så kom jeg likevel😂 

PS

Dette er ikke fordi jeg ikke tenner på damene det skjer med.  Reisning er ikkeno problem.

Skrevet

Gode poeng.

Jeg merker at dersom dama er ekstra sexy, dirty, vill, grisete så kan det være fort gjort. Men er det forventinger om noe spesielt mot meg så kan jeg slite. Det verste er vel om dama er fin og litt forsiktig. Da kan jeg slite jævlig...

Skrevet

Ja, de enkleste treffene er ofte der hvor de ikke er annet enn fuck & suck, gjerne med en tilfeldig gatehore.

Men så får jeg jo et annet nivå av holistisk nytelse når jeg møter en opplevelsespike som tilbyr en mer allsidig pakke.  Der kan det oppstå utfordringer med å komme innen tida.

Skrevet

For meg handler dette utelukkende om psykologi nå i voksen alder.

Med ny partner gir jeg alltid dårlig førsteinntrykk, siden ny partner = spennende/sexy. Jeg kommer fort.

Motsatt: Forutsigbar setting og kjedelig sex kan gjøre det verre å komme og i verste fall fjerne ereksjonen. Men en overraskende twist, som noen velplasserte ord i øret, kan snu opp-ned på det og føre til launch.

Eksempel: Nå synes jeg Angels o.l. er så kjedelig og forutsigbart at jeg oftest hopper over 2L. Jeg klarer rett og slett ikke å bli kåt nok til å mobilisere for annen gang.

Skrevet

Gangbang slår derimot aldri feil.  Da kommer jeg når jeg skal/vil.  Det har nok å gjøre med at den sosiale settingen passer meg.

Gjerne sammen med deg, @Karsten

Endret av Tototre
Karsten 😂😂😂

Skrevet
18 minutter siden, Tototre skrev:

Gangbang slår derimot aldri feil.  Da kommer jeg når jeg skal/vil.  Det har nok å gjøre med at den sosiale settingen passer meg.

Gjerne sammen med deg, @Karsten

Hehe. En god idé slengt ut rett etter kirketid... Jeg vet om et par som er med på det meste også å bli tatt litt grundig... Men nå for tiden er det ferietid og ute av Oslo for oss begge. La oss vurdere dette til høsten ;-)

Skrevet
27 minutter siden, Karsten skrev:

Hehe. En god idé slengt ut rett etter kirketid... Jeg vet om et par som er med på det meste også å bli tatt litt grundig... Men nå for tiden er det ferietid og ute av Oslo for oss begge. La oss vurdere dette til høsten ;-)

Og der meldte @SolanGundersen seg på også.. Ludvig og Reodor er vel litt for forsiktige, eller hva @SolanGundersen...? 😆

Endret av Karsten

Skrevet
  • Moderatorer
2 minutter siden, Karsten skrev:

Og der meldte @SolanGundersen seg på også.. Ludvig og Reodor er vel litt for forsiktige, eller hva @SolanGundersen...?

For å sittere han piggete jeg deler seng med; "Gangbang, det er farlig det..."

Reodor er for opptatt med å finne opp ting og tang

Endret av SolanGundersen

Skrevet
7 timer siden, Tototre skrev:

Gangbang slår derimot aldri feil.  Da kommer jeg når jeg skal/vil.  Det har nok å gjøre med at den sosiale settingen passer meg.

Gjerne sammen med deg, @Karsten

Hadde ikke gangbang i går vel? 

Lørdag tenker jeg på. 

Endret av LoveOWO
Presisering av dag.

Skrevet
13 minutter siden, LoveOWO skrev:

Hadde ikke gangbang i går vel? 

Lørdag tenker jeg på. 

Nei, ikke det jeg vet....

Skrevet
7 timer siden, Karsten skrev:

Nei, ikke det jeg vet....

Det vet jeg at vi ikke hadde.

Skrevet

Jeg kan slite med å komme når det er time watchers, «you finish soon» eller «can you cum please»

I slike tilfeller skifter jeg modus og går fra å være en gentleman til å straffepule dem. Det var ikke alltid slik, men nå får like damer det ekstra hardt.

Jeg kan da tenne litt på at de ikke liker det….

 

Jeg har skuffen full av viagra, men bruker det nesten aldri.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

Account

Navigation

Søk

Søk

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.