Gå til innhold

John Galt’s feltrapporter


John Galt

Anbefalte innlegg

18 minutter siden, John Galt skrev:

Følte jeg hadde litt hjertebank i natt, så kan godt være jeg presset meg litt for hardt med både blå og pre workout! fikk uten tvil opp energien  da!

Har egentlig aldri hatt noe spesiell attraksjon for red heads, men Sienna, Kourtney og for all del ikke glem Kiara (som faktisk er i Oslo nå -- Løp å kjøp!!). Disse har endret preferansene mine litt. Må være noe i genene deres som gjør de ekstra spicy!

Ja der var den 3dje redheaden! Jeg mente på jeg hadde lest om 3 redheads, men fant bare Sienna og Kourtney i farten når jeg skrev innlegget. 

Hun er også i favorittlista nå 😊

  • 1 month later...

Navn: Jasmine

Pris: 3500 for 1 time (outcall)

Sted: Oslo 

Når: Jan 26’

Bilder: Ekte

Anbefales: Nei

Det var sent på natten, type kl 02. Flere WhatsApp meldinger sendt uten noe hell, helt til Jasmine svarte. Hun kunne være der om 10 minutter. Tydeligvis bor vi nærme hverandre.

Det er jenta på bildet. Hun var kledd som en løkka-hipster, så var ingen umiddelbar turn-on. Hun snakket godt engelsk og hadde visst bodd i Nederland en stund, selv om hun egentlig var fra Romania. Spretten rumpe og fine bryster. Sånn sett ingenting å klage på. Men hun var rushet, noe innmari. BJ var helt OK, men hun var klar for å få meg plass som en pumpende maskin i vulvaen. Pumpet ikke jeg, startet hun umiddelbart å pumpe.

Jeg klarte ikke komme. Kanskje var det for sent, for mye alkohol, og for mekanisk. Sikkert en blanding av alt. Fikk henne til å suge meg resten av tiden -- ville ha litt valuta for penga.

197589_jasmine_anabelle_6e4e3a82_f4b5e9e7.jpg197589_jasmine_anabelle_55c082ea_2152ee71.jpg 

  • Like 2
  • Thanks 4

Navn: Isabella

Pris: 3000 for 1 time (outcall)

Sted: Oslo 

Når: Jan 26’

Bilder: Ekte

Anbefales: Ja

Min aller første face fucking. Jeg har en stor Hästens seng med hotellputer. Hun ble sittende i senga med ryggen mot putene, og jeg sto oppreist over henne. Tok et godt tak i hodet, og knullet kjeften hennes. Jenta holdt det gående som en helt.

Akkurat som med Jasmine, min forrige anmeldelse, så var dette en sen kveld etter litt mye alkohol.  Jeg ville knulle, og Tinder var ikke til hjelp. Litt skeptisk på profiler med sensurert ansikt, men tok sjansen. Hun hadde et helt OK ansikt, men tannbørste og tannregulering var det ingen som ga henne i hennes yngre dager. 

God engelsk, og lett å snakke med. Vi fant tonen raskt. Isabella var en veldig grisete, men veldig lydig jente (submissiv). Hun gjør det du ber henne om, så booker du henne er det ikke var å ligge oppå henne i misjonær. 

Dette er den type jenta du ringer når du vil prøve kinks. Hun er med på alt! Vær snill med henne, gi henne et stopp-signal og respekter det. Denne jenta er morsom! Skikkelig bruks-dame.

Jeg har planer om flere runder med henne!

195075_isabelle03_54399c76_fb1516a4.jpg195075_isabelle03_85ac8fd_fcf4b838.jpg

  • Like 4
  • Thanks 4
  • 1 month later...
På 8.12.2025 den 15.14, John Galt skrev:

Navn: Stella

Pris: 2500kr for 1 time

Sted: Oslo 

Når: Nov 25’

Bilder: Ekte

Anbefales: Nei

image.thumb.png.8d18565d8ffa1dcf39b202b54cfe34eb.pngimage.thumb.png.158704353e21327b42dc9139f471f26f.png

image.thumb.png.ccf15a65abbd3c0cf89bb31510f4c66a.pngimage.thumb.png.8fee53732acaea599830c59418d35036.png

 

Stella har masse positive kommentarer, og i tillegg var det mange som nevnte at hun hadde fått nye frontlykter. Slanke damer fra Øst-EU er på Most Wanted listen min, så jeg tenkte dette var verdt et forsøk. 

Location var på løkka, i akkurat samme seng som Alisa (to anmeldelser opp). Denne lille hybelen er ingenting annet enn en knullefabrikk, og det er hele viben stedet gir. 

Etter en rask dusj, så står Stella klar i undertøy når jeg kommer ut. Jeg ser med en gang at hun er mye tynnere enn jeg hadde trodd. Litt sånn auschwitz-kropp. Jeg angrer litt, men tenker at nå har jeg betalt, dusjet og står her, så kanskje det blir gøy allikevel. 

Stella stiller seg opp foran meg, og vil.. kline. Kyssing av horer er ikke på listen over ting jeg har lyst til, og jeg er overrasket over at hun ikke leser kroppsspråket mitt, så når jeg kjenner hun vil kline med tunge stopper jeg henne. Jeg skrev på WA i forveien at jeg ville ha GFE, så det er kanskje derfor hun gjorde det. Nå ville jeg bare ha pornstar experience.

Stryker henne på rumpa, og kjenner lite annet en bein. Ryggen er full av knokler. Det er litt som å stryke et skjelett med glatt hud. 

BJ er bra, og når vi går videre i akten starter vi på rygg. Hun har et blikk på meg hele tiden, så jeg holder opp beina hennes slik at ansiktene våres ikke er i syne for hverandre. Dette begynner å bli rart. Men jeg skal i mål, så vi bytter til doggy. 

Doggy style med en kropp med null kroppsfett er.. vel.. annerledes. Rumpehullet stikker nesten ut, og det er rett og slett ingenting å ta i. Jeg holder tak i hoftebeinene som om de var håndtak, og øker tempo helt til det smeller. Mål oppnådd. 

Nå gjelder det å kle på seg og komme seg ut. Hun prøver gi enda et kyss før jeg går, og jeg snur raskt kinnet til. Åpner døren og kommer meg ut. For en rar greie.

Jeg vet at det er mange som har dette som kink, så om veldig tynne damer er din greie, så kan jeg 100% anbefale henne. Selv liker jeg slanke og petite jenter, men hun var rett og slett for tynn for min del.

Hun frister enda mer etter denne anmeldelsen, syltynn og som liker å kline. Digg 😘

  • Like 1
På 14.1.2026 den 23.40, John Galt skrev:

Navn: Isabella

Pris: 3000 for 1 time (outcall)

Sted: Oslo 

Når: Jan 26’

Bilder: Ekte

Anbefales: Ja

Min aller første face fucking. Jeg har en stor Hästens seng med hotellputer. Hun ble sittende i senga med ryggen mot putene, og jeg sto oppreist over henne. Tok et godt tak i hodet, og knullet kjeften hennes. Jenta holdt det gående som en helt.

Akkurat som med Jasmine, min forrige anmeldelse, så var dette en sen kveld etter litt mye alkohol.  Jeg ville knulle, og Tinder var ikke til hjelp. Litt skeptisk på profiler med sensurert ansikt, men tok sjansen. Hun hadde et helt OK ansikt, men tannbørste og tannregulering var det ingen som ga henne i hennes yngre dager. 

God engelsk, og lett å snakke med. Vi fant tonen raskt. Isabella var en veldig grisete, men veldig lydig jente (submissiv). Hun gjør det du ber henne om, så booker du henne er det ikke var å ligge oppå henne i misjonær. 

Dette er den type jenta du ringer når du vil prøve kinks. Hun er med på alt! Vær snill med henne, gi henne et stopp-signal og respekter det. Denne jenta er morsom! Skikkelig bruks-dame.

Jeg har planer om flere runder med henne!

195075_isabelle03_54399c76_fb1516a4.jpg195075_isabelle03_85ac8fd_fcf4b838.jpg

Dritsexy dame, er på listen.

  • Like 1
  • 2 weeks later...

Navn: Natasha

Pris: 2500 for 1 time (outcall)

Sted: Oslo 

Når: Feb 26’

Bilder: Ekte

Anbefales: Ja

Følte for litt Colombiansk en kveld og prøvde først å booke Esmeralda, men fikk til svar at hun ikke var tilgjengelig, men det var Natasha. 

image.thumb.png.0d17acbc171cc5abef9ca487ef79f1fe.png


Flott, så jeg sender Uber og henter henne hjem til meg.

Møter henne ute når hun kommer ut av Uberen. Pent kledd dame, god engelsk og hun gir meg et kyss på kinnet. Som å treffe en gammel elsker.

Denne gangen har jeg rigget leiligheten for god stemning. En flaske boblende på bordet med to glass, en leilighet rigget med Philips Hue og andre smart-hjem effekter som i stor grad gir en atmosfære lignende dette:
image.thumb.png.e220962657b7778ee8ffe3f0fb8b7c8a.png
(hentet fra pinterest, ikke mitt hjem)

Hun smiler, komplimenterer leiligheten og virker fornøyd - smiler ekstra når jeg rekker henne et glass champagne (jeg løy, det var Prosecco) 

Midt i stuen har jeg satt opp en full-size massasjebenk. Hun ser forundret på den og spør om jeg vil ha massasje?

"Nei, jeg skal massere deg", svarer jeg.

 

Etter litt småprat går hun på badet og kler av seg. Ut kommer hun i rødt undertøy med blonder. Jeg blir stående å se på henne. En solbrun vakker kropp, store bryster og øverste klasse bakdel. Hun er nøyaktig det jeg håpet på, og stemningen er på topp.

Hun legger seg til rette på massasjebenken og plasserer hodet i hullet på benken. Jeg titter fornøyd utover prosjektet mitt. Denne kroppen skal jeg nå beføle, studere og nyte grundig de neste 15-25 minuttene. Jeg har faktisk tatt massasjekurs for å bli god på dette, så jeg går til verks med presisjon. Styrer unna de intime områdene i starten (noe som helst sikkert overrasket henne litt), og jobber med sakte frem til godsakene. Hun sprer beina litt ekstra og jeg legger hånden godt over vulvaen hennes og kjenner varmen og fuktigheten fylle hånden! Deilig, her trengs ingen olje.

Hun snur seg, og jeg masserer henne litt foran.

Nå er jeg stiv som et spet, og hun forstår oppgaven. Liggende på massajebenken tar hun den i munn og gjør en strålende jobb med BJ. Jeg er ca 10x mer tent av å massere henne enn det jeg ville blitt om hun masserte meg.

Vi flytter oss til sofaen, og hun stiller seg opp slik at jeg tar henne i doggy. Jeg var sjansesløs og klarer bare noen push før det smeller 💦

 

Vi blir sittende å snakke naken i sofaen. Hun forteller meg om Colombia, sønnen sin og at hun elsker Italia. Samtalen flyter fint og stemningen er god.

Jeg har litt tid igjen, og ber henne sette seg oppå meg igjen, denne gangen i reverse cowgirl. Jeg lener meg bak og blir sittende å nyte synet av den vakre kvinnen som sklir opp og ned på pikken. Vi er noen minutter på overtid når det kommer for meg igjen. Nå er jeg utslitt!

Spør om hun vil ha et glass til, og vi blir sittende i undertøy å snakke i kanskje 20 minutter til før jeg spør om jeg skal bestille henne en Uber, og hun svarte ja. 

Følger henne ut når bilen kommer, hun kysser meg på kinnet og visker: "I want to see you again", før hun setter seg inn.

Det er få ting i livet jeg setter så stor pris på som en god gledespike!

image.thumb.png.52b9f21f4de2108fa8188c550ab8f7b8.png

image.thumb.png.921ecc31e0aa337a24cd2f0b770d84bc.png

  • Like 2
  • Thanks 10
13 minutter siden, Chen skrev:

Snakk om å sette oss andre i skammekroken! 😆

Flott review @John Galt

@busch, jeg tror du har funnet din overmann 😂

Blir mer gøy om du tar det seriøst og legger litt arbeid i det. 

 

+ jeg er lei av å ligge i de slitne horesengene som Colombianerne alltid har 😂

  • Like 1
2 minutter siden, John Galt skrev:

Blir mer gøy om du tar det seriøst og legger litt arbeid i det. 

 

+ jeg er lei av å ligge i de slitne horesengene som Colombianerne alltid har 😂

Liker at du også verdsetter ting rundt selve møtet, og ikke bare opptatt av å få presset inn så mange tjenester og orgasmer for minst mulig penger. Jeg var der da jeg var yngre, tenkte bare på antall orgasmer pr kr osv. Har en litt mer avslappet forhold til dette nå. Har også foretrukket outcall når det lar seg gjøre, mest fordi da vet jeg at jeg får ren håndkle og laken på senga 😁

  • Like 4
1 minutt siden, Chen skrev:

Liker at du også verdsetter ting rundt selve møtet, og ikke bare opptatt av å få presset inn så mange tjenester og orgasmer for minst mulig penger. Jeg var der da jeg var yngre, tenkte bare på antall orgasmer pr kr osv. Har en litt mer avslappet forhold til dette nå. Har også foretrukket outcall når det lar seg gjøre, mest fordi da vet jeg at jeg får ren håndkle og laken på senga 😁

Helt enig med deg der. Oppbyggingen til orgasmen er egentlig den beste delen - samtidig med at en visuelt nyter å se på en skjønn kvinnekropp. 

  • Like 3
2 timer siden, Chen skrev:

Liker at du også verdsetter ting rundt selve møtet, og ikke bare opptatt av å få presset inn så mange tjenester og orgasmer for minst mulig penger. Jeg var der da jeg var yngre, tenkte bare på antall orgasmer pr kr osv. Har en litt mer avslappet forhold til dette nå. Har også foretrukket outcall når det lar seg gjøre, mest fordi da vet jeg at jeg får ren håndkle og laken på senga 😁

Kjenner interessen for å bare tømme seg ikke er der. Nå er målet å gjøre stemningen så god som mulig den tiden jeg har med gledespiker, og da er det viktig at hun også er komfortabel. 

Dette er jo en hobby, så må legge litt arbeid i det 😉

  • Like 6

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Fjern formatering

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

×
×
  • Opprett ny...