Gå til innhold

Skuffende latinere


Mr.Darksoul

Anbefalte innlegg

Er det bare jeg som er lei av latinske jenter som skuffer????😔

De er noen av de vakreste og deiligste jentene jeg noensinne har sendt, men gyldenbrun sexy hud og en kropp å dø for.

Men de er så lite serviceinnstilte. Spesielt de som kommer i puljer. De har en operatør som avtaler alt og min opplevelse blir dårlig 90% av gangene.

Det har kommet til det punktet hvor jeg har sluttet å besøke latinere. De eneste jeg besøker er de massasje-jentene.

Jeg snakker om denne klikken:

https://www.realescort.eu/ads/168898/megan-hot

https://www.realescort.eu/ads/175829/nicky-hot

https://www.realescort.eu/ads/175813/valeria-latina

https://www.realescort.eu/ads/165127/valentina20

https://www.realescort.eu/ads/167044/maria-hot-latina

https://www.realescort.eu/ads/175134/isabela-latina

https://www.realescort.eu/ads/175637/emma-latina

De gode og mer serviceinnstilte latinerne er det med den lange annonsen som ser sånn ut:

image.thumb.png.4e04d87a147b56a108182e10f5e15e39.png

  • Like 5
1 time siden, Jodkek skrev:

Er det flere latinske nå enn tidligere ? Rart at de skulle reise så langt for å legge ned en dårlig innsats i det de driver med… men det gjelder vel de fra Kina og ettersom jeg har forstått

Det er ganske mange av disse som opprinnelig kommer fra Sør-Amerika, Russland og Kina som bor fast i Spania.  Der har de ofte oppholdstillatelse, og derfor er det enkelt å reise hit for å jobbe av og til.  Men kursen på norsk krone gjør jo at det er dårligere butikk for dem enn på lenge.  Som noen andre forumbrukere har vært inne på: Det er ikke toppdamene som kommer hit, men de som ikke er førsteprioritetene blant kundene i Spania, eller der de vanligvis bor.  Her har de en sjanse pga. kunder som meg.

På 2.5.2024 den 21.34, Jodkek skrev:

Rart at de skulle reise så langt for å legge ned en dårlig innsats i det de driver med… men det gjelder vel de fra Kina og ettersom jeg har forstått

Innsatsen til Kineserne er vel grei nok hvis du vil ha pump and dump, problemet er falske bilder og at de er 15-20 år eldre enn oppgitt.

Endret av Tukleren
  • Like 2
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Fjern formatering

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

×
×
  • Opprett ny...