Gå til innhold

Spesiell pillow talk

Featured Replies

Skrevet

En dame jeg kjenner, og tidvis ligger med, fortalte meg noe forleden. Hun hadde solgt sex noen ganger, litt for spenningens skyld. Hun er i lederjobb, tjener godt, trenger ikke penger. Men har hatt det gøy med dette. Flott dame, stort repertoar, men dette var lyn fra klar himmel.

Skrevet

Det er nok ikke så uvanlig som vi liker å tro.  Noen studiner jeg kjenner har et stort pengeforbruk med stadige reiser til syden og Dubai.  Ja, de har oxo butikkjobber, men..Så får jeg vite her på forumet at hun ene selger sex.  Jeg har en annen relasjon, så der kjøper jeg ikke selv om det er fristende.

Skrevet

PS

Norge er et lite sted, og du treffer fort på kjente der du ikke skulle tro.

Kanskje et argument for å holde seg til utenlandske sexarbeidere?

Endret av Tototre
Argument

Skrevet

Ah, spennende å treffes jente du kjenner fra annen sted. Hadde deilig sex med tannlege hjelper i Tyskland og etterpå hva det masse blunke hos neste tannlege besøk.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

Viktig informasjon

Vi bruker informasjonskapsler for å huske innstillingene dine og forbedre opplevelsen din på siden. Klikk på «Godta» for å samtykke. Du kan når som helst trekke tilbake samtykket eller endre innstillingene for informasjonskapsler her. Vi har plassert informasjonskapsler på enheten din for å gjøre denne nettsiden bedre. Du kan justere innstillingene, ellers antar vi at du godtar dette.

Account

Navigation

Søk

Søk

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.