Gå til innhold
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Noresk.com

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Snuppa i Kristiansand 20yo

Featured Replies

Skrevet

Jeg skriver dette mest for at vi skal kunne ha det arkivert og kunne slå opp på navnet om det skulle dukke opp igjen seinere.  Har ingen tanker om å besøke henne, siden jeg er for langt unna Kr.sand for øyeblikket.  Synes kanskje at hun føyer seg inn i rekken av andre ungpiker som kanskje ikke vet helt hva de gjør, eller så antar jeg at dette er scam inntil en forumbruker har besøkt henne og verifisert.

Kort om Snuppa https://www.realescort.eu/ads/175276/snuppa  Hun har annonse på RE fram tom onsdag 10.april.  Ingen anmeldelser ennå, men åpent for å skrive der.  Positivt.  20 år og deilige pupper i de 8 bildene hun annonserer med.  3k for en time.  Kun outcall.  Om du søker på mobilnummeret kommer det opp en kvinne bosatt i Oslo.  Det kan jo være en venninne eller en tante?  Er det noen som kjenner igjen bilder eller mobil fra før?

Slik ser hun ut i annonsen:  

175276_snuppa_3fd61f09_054e738a.jpg

175276_snuppa_25c69711_4ab6c239.jpg

Skrevet

Om du har lyst til å se ansiktet til den som oppgir å stå bak denne kontoen så er det bare å gå inn på WA.  Offentlig bilde. Det kan se ut som hodet hører til kroppen som blir brukt i annonsebildene.  Men spørsmålet er om du møter hun i bildene, eller om dette er bilder som er "lånt" av en annen?  Mobilnr 96759044

Sjekket annonsen igjen nå.  Har plutselig endret reiseplanen til å være flere dager i Kr.sand, til nå å være i Sandefjord i stedet.  Det er jo lov å endre planer, men tyder jo på at hun ikke er særlig erfaren.  Eller at hun/han syns mange nok kristiansandere har gått på limpinnen og betalt forskudd, så nå forsøkes det samme i Vestfoldbyen.  Betal ALDRI forskudd.  Om en ny eskorte vil ha penger til taxi får hun gi en BJ til ubersjåføren.  Det er mange som sier at det er grei betaling.  Hva syns du om sex med Snuppa?  Tror du hun er ekte?

snppa.jpg.91c781b9302f56d6c7655a3f0176e6d8.jpg

 

Endret av Tototre

Skrevet
59 minutter siden, Tototre skrev:

Betal ALDRI forskudd

Veldig godt poeng. Har gjort det en gang med Synnøve for å booke time fram i tid, men hun er legit 😬

Forresten veldig store øyenbryn i forhold til ansiktet ellers, kan være photoshoppa

Skrevet

223 seier

"Om du har lyst til å se ansiktet til den som oppgir å stå bak denne kontoen så er det bare å gå inn på WA"

Jeg spør: Hva er WA?

Taloong

Skrevet
  • Moderatorer
5 minutter siden, taloong skrev:

223 seier

"Om du har lyst til å se ansiktet til den som oppgir å stå bak denne kontoen så er det bare å gå inn på WA"

Jeg spør: Hva er WA?

Taloong

Antakelig WhatsApp.

Endret av Langbein

Skrevet

WA = WhatsApp

SoMe = Sosiale medier

ja, og så er det vel et titalls forkortelser til.  Skal prøve å huske å skrive navnet neste gang i stedet.  WA-profilbildet er det jeg la ut i post nr 2.  Jeg tror annonsen er scam.  Men noen bør teste om de gidder i Sandefjord.  Der er det få aktive forummedlemmer, dessverre.

Skrevet

jeg hadde droppet hvis det var snakk om forskudd. la oss si hun spør ikke forskudd, da hadde jeg bedt om 5 sek whatsapp video samtale. sånne annonser av og til dukker opp og forsvinner fort. synes det er greit å teste noen ganger  med å møte opp HVIS samtale går fint og du ble ikke spurt forskudd, kanskje en dag du treffer gull?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

Account

Navigation

Søk

Søk

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.