Gå til innhold

Dagens konspirasjon 2: Gangbang

GB 12 stemmer

  1. 1. Blir du tent av tanken på et gangbang?

    • ja
      66%
      8
    • nei
      33%
      4
  2. 2. Har du noen gang deltatt i et GB, eller vært tilstede som tilskuer?

    • kun deltatt
      50%
      6
    • kun tilskuer
      33%
      4
    • både deltatt og vært tilskuer uten å delta
      16%
      2

Vennligst logg inn eller registrer deg for å stemme i meningsmålingen.

Featured Replies

Skrevet

Han som får og svarer på flest PM (personlige meldinger) i dag er uten tvil @N1rvana etter sitt innlegg om GB med en jente funnet på seeking.  Se link nederst.  Det er noen forummedlemmer og anonyme lesere her inne som er 100% overbevist om at følgende skjer:

  • Gangbang (GB) promoteres på forumet med jevne mellomrom fordi det pirrer lyst og fantasi hos alle, både kvinner og menn.  Derav stor interesse.
  • Noen av de som skriver om dette har en skjult agenda.  De er provokatører (a la Eirik Jensen) for en eller annen urolig gruppe.  De sier de arrangerer, men egentlig vil de bare ha de mest hardbarkede horebukkene til å komme fram fra skyggene sine slik at de kan bli fakket på fersk gjerning. (Da må de altså betale for å delta på GB)

 

https://www.noresk.com/forum/emne/7530-sugardating-oslo/?do=findComment&comment=55850

Endret av Tototre

Skrevet

Tviler sterkt på at noen av de mer erfarne horebukkene svinger seg rundt og dukker opp på noe sånt med en så fattig add. Det var vel heller laber oppslutning sist d var GB treff?

og tviler enda mer på at noen får kveldstillegg for å surfe på nett her på forumet. De sjekket nok bare aktivitetsstrømmen mellom 9-16. 

@N1rvana får kanskje en del pm å svare ut, men lite kjøtt mellom beina på seeker jenta om hun finnes? Eller er d noen som gikk for den? Rapporter gjerne for felles glede og underholdning😅

 

Skrevet

mnn.jpg

Skrevet

Ta en tur til Denmark: https://www.eroguide.dk/forum/forum/51-sexevents/

Var på en gangbang av user som kalles "Gangbang", 10 men fra ung til gammelt, husfrue med bra former som skal knulles, med/uten gummi. Ta flere rund, god stemming (var i Kopenhagen, men han organisere med forskjellige damer i helle Denmark).

Skrevet

Okey.

Snakke med min vennina nå.Vi har noen planner..

Det skal bli fest..

@Tototre.is on.Kansje vi gjør det i Rogaland først,og etter vi ta Oslo..og reise rund.. 

jeg har godt tid til mai..og neste uka er min bursdag.Det er lov a ferie med fest,ikke sant?😂

Skrevet

223 - kjenner du hans helsestatus🤮

Skrevet
2 timer siden, Revenger skrev:

223 - kjenner du hans helsestatus🤮

Nå han er frisk igjen..jeg mener GB idea is on.
Vi skal alle dø av noen..😂

Skrevet
4 timer siden, Zezeh skrev:

Nå han er frisk igjen..jeg mener GB idea is on.
Vi skal alle dø av noen..😂

Ryktene om min mulige smitte ser ut til å ha spredd seg som en pandemi blant enkelte brukere her på forumet.  Helt enig, kjøre @Zezeh.  Ting er sikkert her i livet: Vi ble født nakne og skal alle dø en dag.

Skrevet
  • Moderatorer
På 7.3.2024 den 16.05, Zezeh skrev:

Kansje vi gjør det i Rogaland først,og etter vi ta Oslo..og reise rund.. 

 

 Når tid kommer du til Nordens Paris @Zezeh? Du skal få kaffe og wienerbrød. 

Endret av Langbein

Skrevet

Penger og lokale til GB er det hun vil ha, tror jeg.

Skrevet
20 minutter siden, Tototre skrev:

Penger og lokale til GB er det hun vil ha, tror jeg.

Ja..😊💵💵💵💵100.000 i forskudd 

Skrevet
8 timer siden, Langbein skrev:

 Når tid kommer du til Nordens Paris @Zezeh? Du skal få kaffe og wienerbrød. 

 

7 timer siden, Zezeh skrev:

Ja..😊💵💵💵💵100.000 i forskudd 

Vi får opprette en spleis for deg @Langbein

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

Viktig informasjon

Vi bruker informasjonskapsler for å huske innstillingene dine og forbedre opplevelsen din på siden. Klikk på «Godta» for å samtykke. Du kan når som helst trekke tilbake samtykket eller endre innstillingene for informasjonskapsler her. Vi har plassert informasjonskapsler på enheten din for å gjøre denne nettsiden bedre. Du kan justere innstillingene, ellers antar vi at du godtar dette.

Account

Navigation

Søk

Søk

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.