Gå til innhold

Tullekontoret, en avlegger av Trygdekontoret


Gjest

Chatterommet på Tullekontoret  

37 stemmer

  1. 1. Etter påtrykk fra flere lever organismen sitt eget liv. Er du glad for at Tullekontoret er åpnet?

    • ja
      14
    • vel, bare om det er gratis
      7
    • hva er dette for noe tull
      9
    • nei
      7


Anbefalte innlegg

31 minutter siden, Autismeprince skrev:

Sorry i can tell you i have only this acc. 

Dear @Autismeprince, im still waiting for you to write about me aswell. Im really looking forward to the blowjobs with cim, @Zezeh is giving out! @tannlegen is not the only one who deserves it, so do i! Bj with cim is expensive nowdays!

@Revenger og @jegern etter deres nylige interesse for gledespiken Brianna som jeg nå velger å kalle Kolbotneskorten, kommer jeg i tanker om jeg kanskje skal lage en Brianna-quiz når dere har vært på visitt og avlagt deres ærender hos henne!  Det skal vel litt til at det blir en påske-quiz, men hvem vet?  Jeg er klar for det meste, jeg.  Ganske sikker på at hun veide 59 kg sist hun veide seg på vekten sammen med meg.  Så når det står 62 i annonsen må det vel være bra!  Hun er i alle fall ingen luremus.  Her er det topp innsats.

Blir dere med på en quiz når dere har innhentet litt mer førstehåndskjennskap?  (førstehånd, ja, hvor vil hånden gli...?)

3 minutter siden, Tototre skrev:

@Stein eller @HerrSerr?  Kunne tatt en prat med @alpdlp om han hadde vært her, om @Zezeh

Velger å løse dette med Støre-metoden. Skal følge saken nøye fremover. Setter kanskje ned et utvalg som kan ta stilling til dette om et halvt år eller noe sånt.

det er kanskje verre med noen som er helt nye her inne, og ser hva som skjer.  Men jeg vet jo at så lenge innholdet er søkbart og de fleste som kommer er på jakt etter mer info om en bestemt eskorte, så er det håp selv om en hel side er fullt av tullball fra en arbeidsledig bussjåfør som har fått for lite sex og tilbakemelding tidligere i livet

 

2 minutter siden, Tototre skrev:

det er kanskje verre med noen som er helt nye her inne, og ser hva som skjer.  Men jeg vet jo at så lenge innholdet er søkbart og de fleste som kommer er på jakt etter mer info om en bestemt eskorte, så er det håp selv om en hel side er fullt av tullball fra en arbeidsledig bussjåfør som har fått for lite sex og tilbakemelding tidligere i livet

 

Min erfaring er at det beste bare er å ignorere og ikke gi det oksygen. Har faktisk ikke fått med meg hva saken gjelder, men har ikke lest så nøye på forumet siden jeg har vært litt opptatt.

  • Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Fjern formatering

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

×
×
  • Opprett ny...