Gå til innhold

Ladyone

Featured Replies

Skrevet

Noen som har erfaring med https://ladys.one/norway-oslo ?

det er mange fine damer der, men ingen vil ha cash. 

Skrevet

Brianna, sonja, Paula, lara, er jo ekte og pleier p annonsere på RE. Ellers så er det mye fake bilder der, eksempelvis av corina copf som er instagram modell.

Skrevet

Jeg var i kontakt med Samisk Barbie for et par år siden i Tønsberg.  Den gangen var hun thai, men det er vel sånn som endrer seg med årene og når de får erfaring?  Ellers er det som @Apeesel skriver at flere har annonser på http://www.realescort.eu oxo.  Forskjellen her er vel at det er gratis, og at annonsen derfor kan ligge svært lenge, oxo når eksorten ikke er tilgjengelig.  På RE betaler de for hver dag de annonserer, så mye mer oppdatert!

@Ladyone hva mener du med at de ikke vil ha cash?  

Skrevet
22 minutter siden, anonymbruker skrev:

cash is king!
vippsing is snitching!

som di sier nå om dagen..

cash as in euro or our norwegian?. jeg seriøs tror vi må betale i euro snart eller gi opp 🥺. hvis man vil få  muligens 10/10 treff, betal med euro synes jeg. har sett stor del av jentene be om euro

Endret av shawty lo

Skrevet

Må si meg enig, de siste 12 mnd har vært tunge - vi er ikke ukorrupte allikevel - og:- 🍧

Skrevet
På 17.2.2024 den 13.46, anonymbruker skrev:

på forex sine mini banker får mann tatt ut euro.
jeg liker ikke trenden om å svekke krone kursen, som våre statsministere di siste årene har drevet med.
enten må vi kaste kronen, binde kronen til euro, eller styrke kronen.
og vis vi først skal kaste kronen, og bli en del av eu.. hvorfor kan vi ikke kaste alle på stortinget i samme slengen?
di representerer ikke folket, men en øvre elite som snylter til seg alt di kan... som for eks en pendlerbolig, aksje handel som ikke samboer /ektefelle vett noen ting om.. dette blir for dumt.

Innlegget ditt kvalifiserer til reaksjonene Thanks/Haha/Confused/Sad/Like... @anonymbruker 😉

Eller et oppslag i VG (Førstesiden?) 🤪

Endret av Karsten

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

Viktig informasjon

Vi bruker informasjonskapsler for å huske innstillingene dine og forbedre opplevelsen din på siden. Klikk på «Godta» for å samtykke. Du kan når som helst trekke tilbake samtykket eller endre innstillingene for informasjonskapsler her. Vi har plassert informasjonskapsler på enheten din for å gjøre denne nettsiden bedre. Du kan justere innstillingene, ellers antar vi at du godtar dette.

Account

Navigation

Søk

Søk

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.